Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Digiturk'ten 007 Bond kanalı

Oca 09, 2017

Digiturk, James Bond kanalı ile sinemaseverlerin karşısına çıkıyor. Efsane seri 007 James Bond, Digiturk’ün filmseverlere özel olarak açacağı yeni pop-up kanalı ile 13 Ocak tarihinden itibaren hayranlarıyla buluşacak.

James Bond serisi, 13 Ocak’tan itibaren Digiturk’te olacak. 25 efsane filmin yanı sıra “Bond Kızları”, “Bond Kokteyl” ve “Bond Efsanesi” isimli üç ayrı belgesel de serinin takipçilerine keyifli anlar yaşatacak. James Bond pop-up kanalında seride başrolü üstlenmiş olan Sean Connery, Pierce Brosnan, Daniel Craig, Roger Moore gibi aktörler için hafta sonları özel aktör günleri de düzenlenecek. Filmleri kronolojik olarak izlemek isteyenler için 16 Ocak Pazartesi itibarıyla hafta içi 20:00 ve hemen sonrasındaki kuşakta her akşam iki film birden ekrana gelecek.

Bu filmler arasında en çok ilgi çekeni ise sinema gösteriminden sonra TV’de ilk kez yayınlanacak olan Spectre (2015) olacak. Kraliçe’nin en iyi ajanının filme de ismini veren Spectre suç çetesiyle mücadelesini konu alan yapım bugüne dek en çok gişe hasılatı elde eden Bond filmlerinden biri olma özelliğini taşıyor.

Başrolünde Sean Connery’nin oynadığı serinin ilk filmi 1962 yapımı “Doktor No” başta olmak üzere, “Rusya’dan Sevgilerle” (1963), “Altınparmak” (1964) “Casino Royale” (2006), “Quantum of Solace” (2008) gibi en sevilen Bond filmleri 13 Ocak’tan itibaren Digiturk’te olacak.

Digiturk film paketi üyeleri 007 James Bond efsanesinin 25 filmi ile birlikte belgesellerini hem alt yazılı, hem de Türkçe dublaj seçeneği ile 1 No’lu kanaldan izleyebilecek.

007 James Bond film ve belgeselleri, ‘Dilediğin Zaman ve Dilediğin Yerde’ uygulamaları içindeki özel kategori üzerinden de 13 Ocak tarihinden itibaren izlenebilecek. Digiturk üyeleri kendilerine sunulan bu ayrıcalıkla, yayın akışına bağlı kalmadan, Dilediğin Zaman ve Dilediğin Yerde uygulamaları ile televizyondan, cep telefonlarından, tabletlerinden ya da bilgisayarlarından serinin tüm filmlerini izleyebilecek.

Digiturk 007 James Bond yanında, üyelerine yeni süprizler de yapacak. Ocak ayının bir başka sürprizi küçükleri sevindirecek. Yarıyıl tatili boyunca yayın yapacak olan Disney Prenses pop-up kanalı, her gün bir başka Disney prensesinin maceralarını ekranlara taşıyacak. Sonrasında ise 26 Şubat’ı 27’sine bağlayan gece 89’uncu Akademi Ödülleri Töreni ve Oscar Özel programının da canlı yayınlanacağı Oscars kanalı Şubat ayı boyunca yayında olacak.