Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Gelin Evi'nde bu hafta kim kazandı? İşte 9 Aralık haftanın finalinde birinci olanlar

Ara 09, 2016

Show TV yarışması Gelin Evi'nde haftanın birincisi belli oldu. Gelin Evi'nin final gününün ev sahibi Pınar Uysal. Pınar’ın evine giden yarışmacılar her şeyi inceleyerek değerlendirmelerde bulundu. 

Gelin Evi'nde bu hafta 21 yaşındaki Gülsün Kabakçı, 23 yaşındaki Sezen Savcı, 20 yaşındaki Günay Aybirdi, 24 yaşındaki Elif Demirci ve 27 yaşındaki Pınar Uysal yarıştı. 

FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ HEDİYE ETTİLER!

Eve gelen yarışmacılar ilk olarak hediyelerini verdi. Pınar, kendisine gelen hediyeyi büyük dikkatle açtı. Paketinin içerisinden çıkan ‘fotoğraf çerçevesi’ni gören Pınar,  sevindiğini belirterek diğer yarışmacılara teşekkür etti.

BÜTÜN EVİ İNCELEDİLER!

Haftanın finalinde Pınar, tüm hünerlerini sergileyerek misafirlerini ağırlamaya çalıştı. Eve gelen yarışmacılar kahvelerini içtikten sonra evi gezerek eleştirilerde bulundu. Evin dekorasyonundan mobilyalara kadar her şeyi değerlendiren yarışmacılar, kendi zevklerine göre eleştiriler yaptı. Daha sonra çeyizleri inceleyen yarışmacılar, yorumlarını paylaştı.

HAFTANIN BİRİNCİSİ; GÜNAY!

Zorlu bir haftanın ardından diğer yarışmacılardan fazla puan alarak rakiplerini geride bırakan Günay Aybirdi, altınları kazanmış oldu. 5 günün ardından 30 puan alan Günay, 5 tam altının ve 5 bileziğin sahibi oldu.