Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Gelin Evi'nde bu hafta kim kazandı? 25 Kasım haftanın finalinde 1. belli oldu

Kas 25, 2016

Show TV yarışması Gelin Evi'nde haftanın birincisi belli oldu. Gelin Evi'nin final gününün ev sahibi Melek Özcan. Melek’in evine giden yarışmacılar her şeyi inceleyerek değerlendirmelerde bulundu. 

Gelin Evi'nde bu hafta 26 yaşındaki Merve Kurt, 29 yaşındaki Çisem Külçe, 20 yaşındaki Neşe Aydın, 29 yaşındaki Seda Eren ve 26 yaşındaki Melek Özcan yarıştı.

BÜTÜN EVİ İNCELEDİLER!

Haftanın finalinde Melek, tüm hünerlerini sergileyerek misafirlerini ağırlamaya çalıştı.  Evin dekorasyonundan mobilyalara kadar her şeyi değerlendiren yarışmacılar, kendi zevklerine göre eleştiriler yaptı. Daha sonra çeyizleri inceleyen yarışmacılar, yorumlarını paylaştı.

SÜRPRİZ KIYAFET!

Diğer gelinlere düğün albümlerini veren Neşe, içeri giderek sürpriz bir kıyafet giyeceğini söyledi. Daha sonra bindallısını giyinerek salona gelen Neşe, herkese fikrini sordu. Diğer yarışmacılar da Neşe’nin bindallısını çok beğendiklerini söyleyerek olumlu eleştiriler yaptılar.

HAFTANIN BİRİNCİSİ NEŞE!

Zorlu bir haftanın ardından diğer yarışmacılardan fazla puan alarak rakiplerini geride bırakan Neşe Aydın, birinciliği ve altınları kazanmış oldu. 5 günün ardından 30 puan alan Neşe, 5 tam altının ve 5 bileziğin sahibi oldu.

YÜKSEK PUAN ALINCA DUYGULANDI!

Sıra sandıkların açılmasına geldiğinde duygusal anlar yaşandı. Kendi aldığı puanın 30 olduğunu gören Neşe, şaşkınlığını gizleyemedi. Daha önceki bölümlerde birinci olan adayların bile 30 puana erişemediğini söyleyen Neşe, bu durumun kendisini duygulandırdığını söyledi.