Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Fox TV'nin yeni yarışması başlıyor: En İyi Benim

Eyl 30, 2016

Hafta içi her gün Fox ekranlarına gelecek yeni program En İyi Benim’de erkek veya kadın adaylar hayallerindeki aşkı yakalayabilmek için kıyasıya bir mücadele gerçekleştiriyor.

Uzman bir çöpçatan ekibi tarafından eşleştirilen adaylarımızdan bir ana karakter seçilir. Ana karakterimiz erkek ise onun partner kriterlerine uygun toplam dört kız aday seçilir. Seçilen dört kız ayrı ayrı günlerde akşam yemeği için en uygun yemek menüsünü çıkartmak, yemek yapmak, evi toparlayıp gardırobunu karıştırmak ve gerekirse dışarı çıkıp kıyafet alışverişi yapmak ve son olarak saç ve makyajını hazırlamak gibi hazırlıklara başlar. Pazartesinden Cumaya kadar her bir gelin/damat adayı benzer hazırlıkları yapar ve günün sonunda eş adaylarına evlerinde çok güzel bir akşam yemeği sunar. Tüm bu hazırlıklar devam ederken ekranda kayınvalide adayının, eş adayının ve diğer adayların eleştirel yorumlarını izleme fırsatını yakalarız. Akşam yemeği esnasında ise kızlar evin bir odasında bu romantik yemeği değerlendiriyor olacaktır.

Yemek masasındaki baş başa sohbet ise editörlerin inear aracılığı ile yönlendirdikleri kurnaz ve bir o kadar da muzur sorular ile renklenecektir. Yemeğin sonuna doğru erkeğimiz tanıştığı kız ile ilgili görüşlerini bir kağıda yazıp kalpli bir kutuya koyar ve kilitler. Bu kutu erkeğin kalbini kazanmaya çalışan kızımız tarafından final günü (Cuma) açılacaktır.. Her bir kız bu mektuptan alacaktır. 

Cuma günü ise kayınvalide adayı oğlu ile birlikte dört gelin adayını kendi evlerinde ağırlar. Sabahtan hazırlıklarını anne oğul olarak yaparlar ve karar anı için gelin adaylarını beklemeye başlarlar. Dört aday eve geldikten sonra masa başında sohbet etmeye başlar. Kayınvalide adayı kızlar hakkındaki kendi görüşlerini açıklar ve eleştiride bulunur. Son olarak da kendi gönlündeki gelin adayını açıklar fakat adayımızın kalbimdeki aday kimdir? Karar anında erkeğimizin elinde elediği adaylara vermek üzere üç adet gül ve seçtiği adaya vermek için bir adet kalp bulunur. Seçilen adayın hayır deme şansı vardır. Böyle bir durumda ilerleyen haftalarda adaylarını aramaya devam ederler..

En İyi Benim 3 Ekim Pazartesi 10.00’da Fox TV'de ekran macerasına başlıyor.