Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Gelin Evi'nde haftanın birincisi kim oldu?

Ara 11, 2015

Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Gelin Evi'nde ilk haftanın birincisi belli oldu. Gelin Evi'nin ilk final gününün ev sahibi Nurdan Hanım oldu. Nurdan'ın evine giden yarışmacılar her şeyi inceleyerek değerlendirmelerde bulundu.

GELİN EVİ 9 ARALIK 2016 FİNALİ SONUCU İÇİN TIKLAYINIZ

GELİN EVİ 25 KASIM 2016 FİNALİ SONUCU İÇİN TIKLAYINIZ

GELİN EVİ 11 KASIM 2016 FİNAL SONUCU İÇİN TIKLAYINIZ

GELİN EVİ 4 KASIM FİNALİ SONUCU İÇİN TIKLAYINIZ

GELİN EVİ 21 EKİM FİNALİNDE KİM KAZANDI?

GELİN EVİ 14 EKİM FİNALİNDE KİM KAZANDI?

Gelin Evi'nde bu hafta; 28 yaşındaki Nuran Aytekin, 20 yaşındaki Dilek Yücel, 29 yaşındaki Leila Vereta, 33 yaşındaki Filiz Ağan ve 21 yaşındaki Nurdan Ay yarıştı.

ELEŞTİRDİĞİ HER ŞEYİ KENDİSİ YAPTI!

Yarışma süresince yaptığı eleştiriler ve sivri çıkışıyla tanınan Nurdan diğer yarışmacılar karşısında zor anlar yaşadı. Eve giren yarışmacılar, özellikle Nurdan tarafından eleştirildikleri şeylere dikkat ettiler.

Ev temizliğinden yiyecek ikramına kadar her şeye dikkat eden yarışmacılar Nurdan’ın evini didik didik etti. Arkadaşlarının eleştirilerine sert cevaplar veren Nurdan, ortamın iyice gerilmesine sebep oldu.

YEMEKLERİ YEMEDİLER!

Nurdan’ın diğer yarışmacılar için hazırladığı sofra da eleştiri yağmuruna tutuldu. Daha önce misafirler için hazır yemek alınmasının doğru olmadığını söyleyen Nurdan, misafirlere ikram ettiği şeylerin hazır alınmış olduğunu söyleyince herkesi şaşırttı. Nurdan’ın bu tutumu yüzünden diğer yarışmacılar ikramları yemeyi reddetti.

HAFTANIN BİRİNCİSİ: DİLEK!

Zorlu bir haftanın ardından diğer yarışmacılardan fazla puan alarak rakiplerini geride bırakan Dilek, birinciliği ve altınları kazanmış oldu. 5 günün ardından 23 puan alan Dilek, 5 tam altının ve 5 bileziğin sahibi oldu.