Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Hayrettin Ferrari ile kız tavlamaya kalkarsa!

Eki 21, 2015

Bir süredir Amerika’da çektiği videolar ile büyük izleyici kitlelerine ulaşan Hayrettin, yeni videolar çekmek için Temmuz ayını Los Angeles’ta geçirdi.

Bu sürede 30 video üreten komedyen ve ekibinin yayınladıkları son video ses getirdi. Bu videoda lüks bir arabanın kadınları nasıl etkileyeceği gözler önüne seriliyor. Türkçe konuşarak Amerikalı kadınlarla tanışmaya çalışan Hayrettin’e önce yüz vermeyen bir kızın tavrı, Hayrettin’in lüks arabasını gördüğünde tamamen değişiyor.

Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Hayrettin Karaoğuz kimdir?

Hayrettin Karaoğuz 1984 yılında İstanbul Bakırköy’de doğdu; eğitim hayatına Ahmet Hamdi Tanpınar İlköğretim Okulu’nda başladı. Sonrasında Yahya Kemal Beyatlı Lisesi’ ni bitirdi. 2004 yılında Kadir Has Üniversitesi reklamcılık bölümünü kazanarak eğitim hayatını sürdürdü. 

Tiyatro

Üniversite hayatına başlamasıyla üniversitenin tiyatro kulübünde arkadaşlarıyla beraber tiyatro çalışmalarında bulunmuştur. 2004-2009 yıllarında Dario Fo’nun Klakson Borazan ve Bırtlar adlı oyununda ‘komiser’ karakterini canlandırdı. Ardından Alfred Jerry’nin Kral Übü adlı oyununda başrol oynadı 2009 senesinde arkadaşlarıyla sahneye koydukları absurd-komedi tarzı ‘Kral Übü’ oyunu ile en iyi reji, en iyi kadın oyuncu ve en iyi erkek oyuncu ödülünü almışlardır. Hayrettin Karaoğuz bu oyunda ‘’Kral Übü’’ karakteri ile İstanbul Belediyesi Kültür A.Ş tarafından en iyi erkek oyuncu ödülüne layık görülmüştür. Ardından Jean Paul Sarter’ın doğal oyunculuk tarzi olan ‘’İş İşten Geçti’’ oyununda Dixon rolünü sergilemiştir. Tiyatro hayatına Yakovos Kambanellis’in Savaş Baba oyunundaki ‘’Fileksenos’’ ve Sermet Çağlayan’ın Ayak Bacak Fabrikası oyununda ‘’Öküz’’ karakteri ile devam etmiştir... Bu oyunlarla Türkiye’de turneye çıkarak birçok yerde sahne almıştır. Ayrıca tiyatrodaki arkadaşlarıyla beraber ‘Yaratık’ adında bir oyun yazıp birçok yerde sahnelemişlerdir.

Reklamcılık Hayatı

Üniversitede okurken bir yandan da reklam ajanslarında çalışmaya başlamıştır. ‘Wunderman’ da junior olarak başladığı reklam hayatına sırasıyla Cen Ajans ve Alametifarika'da reklamcılık eğitimleri alarak sürdürmüştür.

Birçok reklam filminin mutfağında yer alarak önemli çalışmalara imza attı.

Kariyeri

Üniversitede arkadaş grubuyla bir ekip oluşturdu ve videolar çekip sosyal medyada yayınlamaya başladılar. Okul hayatının son 2 yılı Beyoğlu’nda stand-up gösterileri yaptı. Üniversitenin son senesinde dönemin favori filmi Issız Adam’a (Çağan Irmak) karşı çektikleri ‘Kızsız Adam’ videosu medyada büyük ses getirdi. Ardından reklam kampanyalarında yer almaya başladı. Turkcell Nar Reklam Kampanyası’nda yer aldı. Bu sırada Rasim Öztekin, Işın Karaca, Neco ve Hande Subaşı gibi isimlerinde yer aldığı ‘Gelecekten Bir Gün’ adlı sinema filminde başrol oyuncusu olarak yer aldı. Filmin ardından ‘Doritos Hisseli Tatlar Kampanyası’ nın reklam yüzü oldu. 2011 yılında Star Tv’de 2 sezon izleyiciyle buluşan ‘Hayrettin’ adlı komedi programını başarıyla hazırlayıp sundu. Ayrıca 2010 yılından bugüne 100’ü aşkın üniversitede öğrencilerle buluşmuş tek kişilik gösterisini sunmuştur. Birçok global firmanın bayi toplantılarında sahne alarak izleyenlerine keyifli anlar yaşatmıştır. 2013 yılında Atv’nin ramazan için hazırladığı 30 bölümlük yarışma programı ‘Harry’ ile ekrana gelmiştir. Son 2 yıldır Fanta markası’nın reklam yüzüdür ve her yıl düzenlenen Fanta Gençlik Festivalinde sahne alıp izleyicilere eğlence dolu bir şov sunmaktadır. Fanta tarafından hazırlanan ve kendisinin yer aldığı ‘sokak oyunlarının kahramanları’ viral reklam filmi ‘Kristal Elma’ ödülüne layık görüldü. 

2013 yılı Eylül ayında, hem Los Angeles youtube studyolarında çalışmalar yapmak ve oradaki meslektaşlarını incelemek hem de kendisini geliştirip sevenlerine daha fazlasını sunabilmek üzere Amerika’nın Los Angeles şehrinde yaşamıştır. Mad Dayman, Kenau Reeves, Cuba Gooding Jr. ,Jennifer Garner gibi isimlerle yapılacak ortak projeler anlamında ilişkilerde bulunmuştur. İngiliz asıllı youtuber Sam Pepper ile başarılı videolara imza atmıştır. Dream Works Stüdyoları’yla gelecek projeler hakkında görüşmeler yapmıştır. Youtube’ un Los Angeles şehrinde düzenlenen workshop’larına katılmış; mesleği ve kariyeri anlamında olumlu katkılar sağlayacak eğitimler almıştır. 2014 Mayıs ayında Türkiye’ye dönmüştür. Amerika'daki süre zarfında birçok başarılı videoya imza atmış, sosyal mecralarda ses getirdi.

Sinema

Gelecekten Bir Gün (2010)

Televizyon Programları

Hayrettin (Star TV) (2010 - 2011)

Harry (Atv) (2013)

 

 

{YouTube}https://www.youtube.com/watch?v=49SLoiY4HLk&feature=youtu.be{/YouTube}