Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Ünlü oyuncu Eğlendirme Dairesi'ne konuk oluyor

Eki 20, 2015

Star TV'de yayınlanan Eğlendirme Dairesi'nin yeni bölümünde izleyicileri bir sürpriz bekliyor. Enis Arıkan’ın skeç sunumuyla başlayan gecede izleyiciler arasında yer alan ünlü oyuncu ve sunucu Hakan Bilgin de çok geçmeden sahnede yerini alıyor. İlk olarak ‘Call Center’ skecinin sunumunu gerçekleştiren Bilgin, sonrasında programın moderatörü olarak ekibe katılan isimlerden biri oluyor.

Eğlendirme Dairesi'nin 22 Ekim Perşembe günü saat 21.45'te ekrana gelecek 5. bölümünde oyuncu kadrosuna yeni katılan Ünal Yeter’i ‘Call Center’ skecinde kredi kartı borçları yüzünden çıldırma noktasına gelen eş rolünde izlerken, kendisine Seda Türkmen ve Ayşe Melike Çerçi eşlik edecek. Okan Çabalar’ın yüksek IQ’lu çocuk olarak karşımıza çıkacağı bir diğer skeçte, anne, baba ve dayının düştüğü durumlar ekrana gelecek. Bir 'Eğlendirme Dairesi' klasiği haline gelecek Korhan Herduran’lı ‘Tecrübe’de ilişkiler konusundaki tecrübesizliği karşısında Okan’ın akıl hocalığına ihtiyaç duyan Korhan, birbirinden farklı evlilik teklifi örneklerinin ardından yaşadığı şaşkınlığa tüm seyirciyi ortak etmeyi başarıyor. Şahin Irmak’ı başrolde izleyeceğimiz ve bir balayının ne kadar sürpriz dolu olabileceğinin en şahane örneğini veren ‘Balayı’ skecinde, gelin ve damadın başına gelenler izleyicileri güldürecek bir bölümün işaretlerini veriyor. Son olarak Bihter Dinçel ve Enis Arıkan’lı yeni bebek sahibi olmuş genç çiftin anneleriyle imtihanını izleyeceğimiz ‘Yeni Doğan Evi’nde Zeynep Çamcı’nın babaanne tiplemesi tüm seyirciden alkışı alıyor.

Eğlendirme Dairesi'nin oyuncu kadrosu ise şu isimlerden oluşuyor: Ersin Korkut, Okan Çabalar, Enis Arıkan, Bihter Dinçel, Burcu Gönder, Gülhan Tekin, Burcu Altın, Şahin Irmak, Murat Eken, Korhan Herduran, Seda Türkmen, Zeynep Çamcı, Ayşe Melike Çerçi, Alicia Kapudağ, Demet Gül, Erşan Utku Ölmez, Çetin Altay, Ünal Yeter, Yavuz Günal, Begüm Ertuğrul, Gözde Altuner.