Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Digiturk’ten Tüm Üyelerine Bayram Müjdesi

Ağu 07, 2019

Türkiye’nin lider dijital yayın platformu Digiturk, arife gününden başlayarak Kurban Bayramı boyunca film ve dizi kanallarını tüm üyelerine açıyor.

beIN SERIES ve beIN MOVIES kanallarının şifresiz yayınları 10 Ağustos 2019, Cumartesi gününden 14 Ağustos 2019, Çarşamba akşamına kadar devam edecek.

Tüm Digiturk üyeleri ayrıca, bayram boyunca film ve dizi içeriklerini beIN CONNECT uygulaması üzerinden de diledikleri yerde ve zamanda izleyebilecekler.

Türkiye’nin lider dijital yayın platformu Digiturk dizi ve film kanallarını bayram tatili boyunca tüm üyelerine açıyor. beIN SERIES ve beIN MOVIES kanallarının şifresiz yayınları 10 Ağustos 2019, Cumartesi günü başlayacak ve 14 Ağustos 2019, Çarşamba akşamınakadar devam edecek.

Digiturk, beIN SERIES kanallarında yayınlanan ‘Twilight Zone’, ‘Warrior’, ‘Jett’, ‘Suits’, ‘Pearson’, ‘BH90210’ gibi ses getiren dizileri ile tüm üyelerine keyifli bir bayram tatili yaşatacak.

Ödüllü yapımlar Digiturk üyelerini bekliyor

Bu sene 5 dalda Oscar adayı olup ‘En İyi Film’, ‘En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu’ ve ‘En İyi Özgün Senaryo’ dallarında altın heykelciğe ulaşan ‘Green Book’ (Yeşil Rehber), dinozorların adadan çıkıp tüm dünyaya yayılmasının önünü açan ‘Jurassic World: Fallen Kingdom’ (Jurassic World: Yıkılmış Krallık) ve okyanusun derinliklerinden gelen dev köpekbalığına karşı Jason Statham’ın amansız mücadelesini konu alan ‘The Meg’ (Meg: Derinlerdeki Dehşet) yapımları da bu bayramda Digiturk üyelerini bekliyor.

Ayrıca komediden maceraya ailece geçirilecek eğlenceli dakikalar için beIN MOVIES kanallarında en sevilen yapımlar sinemaseverlerle buluşacak.

Bayram tatilinde evlerinde olmayacak Digiturk üyeleri de bu fırsatı kaçırmayacak. Tüm Digiturk üyeleri yabancı dizi ve film kategorilerindeki içerikleri beIN CONNECT üzerinden zaman ve mekandan bağımsız olarak bayram süresince izleyebilecekler.