Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Tatlı Bela dizisinin başrol oyuncusu Avinash Sachdev Türkiye'de

Kas 30, -0001

Kanal 7'de yayınlanan Tatlı Bela dizisinin başrol oyuncusu Avinash Sachdev hayranları ile buluşmak için İstanbul’a geldi. Avinash Sachdev Atatürk Havalimanı’nda sevenleri ve basın mensupları tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Gördüğü ilgi karşısında mutluluğunu gizleyemeyen Sachdev hayranlarına Türkçe ‘’Merhaba’’ diyerek karşılık verdi.

Tatlı Bela dizisinde ‘Shlok’ karakterini canlandıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan Avinash Sachdev, Atatürk Havalimanı’nda samimi açıklamalarda bulundu. İstanbul’un hayallerinin şehri olduğunu söyleyen Sachdev’in heyecanı gözlerinden okunuyordu. Hayranlarıyla havalimanında kısa bir görüşme gerçekleştiren oyuncu, gördüğü ilgi karşısında çok mutlu oldu.

Hayranları ve basın mensuplarının da katıldığı karşılamada Avinash Sachdev’e Kanal 7 Kurumsal İletişim ekibi tarafından çiçek taktim edildi. Basın mensuplarının sorularını cevaplayan ünlü aktör oteline geçmek üzere Atatürk Havalimanı’ndan ayrıldı. Ziyareti boyunca İstanbul’u gezecek olan Sachdev, tarihi şehrin önemli noktalarını gezip, 23 Ağustos’ta Fatih Belediyesi Topkapı Sosyal Tesisleri’nde hayranlarıyla buluşacak.