Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Marmara Depremi Timur Acar'ın hayatını değiştirmiş

Mar 20, 2017

Emre Saygı’nın Youtube’den canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ünlü oyuncu Timur Acar oldu. Keyifli anların yaşandığı canlı yayında Timur Acar, Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularına samimi açıklamalarda bulundu.

11 Yıldır Bıyıklarımı Kesmiyorum

Uzun yıllardır bıyıklarını kesmediğini ve vazgeçemediğini söyleyen Timur Acar “ Bıyıklarımı yıllardır kesmiyorum. En son bıyıklarımı 11 yıl önce kestim. Herkes çok özeniyor ancak ama rahat yemek yiyemiyor ve ayran içemiyorsunuz” dedi.

Dönüm Noktam Marmara Depremi

Hayatının dönüm noktasının 1999 Marmara depremi olduğunu söyleyen Timur Acar “ Hayatımın dönüm noktası Marmara depremidir. Depremde Sakarya’daydım. O saatten sonra tiyatroya başladım ve hayatım değişti” dedi.

Korku Filmi Yapamıyoruz

Korku filminde oynamak istemediğini ve çünkü Türkiye’de korku filmi çekilemediğini söyleyen Timur Acar “ Korku filmi yapamıyoruz. Elimize yüzümüze bulaştırıyoruz bende oynamak istemiyorum. Mahalle kültürü ve romantik filmleri iyi yapıyoruz” dedi.

Issız Adada Kalmaya Korkuyorum

Bir adada yalnız kalmaktan çok korktuğunu söyleyen Timur Acar “En büyük korkum sevdiklerimden ayrı ıssız bir adada yalnız kalmak. Ben tekne yolculuklarını da çok seviyorum ama ıssız bir yerde yalnız kalmak beni korkutuyor” dedi.

Motosikletle Karadeniz Turu Yapacağız

Motosikletle gezmeyi çok sevdiğini ve İlker Ayrık’la Karadeniz turuna çıkmak istediklerini söyleyen Timur Acar “ İlker Ayrık’ta benim gibi motosiklet sevdalısı. Motosikletle Gürcistan ve Ukrayna’yı da kapsayan bir Karadeniz turuna çıkmayı planlıyoruz” dedi.

Sıraya Kaynak Yapıyorum

Maçlarda ve yemeklerde sıra beklemeyi pek sevmediğini ve sıraya kaynak yaptığını söyleyen Timur Acar “ Özellikle maç ve yemek sıralarında bekleyemiyorum ve kaynak yapıyorum. Yurtdışında çekiniyorum ama bazen dayanamıyorum” dedi.

İlk Paramla Haylimdeki Arabayı Aldım

Kazandığı ilk parayla çocukluk hayali olan arabayı aldığını söyleyen Timur Acar “ 2006 yılında ilk kazandığım parayla çocukluk hayalim olan 1988 model klasik bir araba aldım ve hayalimi gerçekleştirdim” diye konuştu.