Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Oyuncu ve yapımcıdan valiye ziyaret

Ağu 13, 2015

Tokat Valisi Cevdet Can, Tokatlı yapımcı oyuncu Erol Koçan’ı makamında kabul etti. Tokat’ın kalkınmasına yönelik hazırladığı projeler hakkında bilgi veren Erol Koçan,Tokatın kalkınması için Kültür-Sanat ve Turizm’in mihenktaşı rolü oynadığını dile getirdi. Vali Cevdet Can ise 2016 yılını Tokat için Kültür-Sanat ve Turizm yılı ilan ettiklerine dikkat çekerek, bu konuda artık bir şeylerin yapılması vaktinin geldiğini ve herkesin elini taşın altına sokması gerektiğinin altını çizdi.

Tokat Valiliği il Kültür Müdürlüğünün daveti üzerine, Tokat’a dair hazırladığı projeleri sunmak amacıyla Vali Cevdet Can’ı ziyaret eden Yapımcı-Oyuncu Erol Koçan, kentin mevcut potansiyelinin yeterince kullanılamadığını dile getirdi. Tokat ve çevresinin kalkınması için Kültür-Sanat ve Turizme ağırlık verilmesi gerektiğinin altını çizen Erol Koçan, projelerinin heyecanla karşılandığını ifade etti. Koçan; “Sayın Valimiz Cevdet Can ile bahsettiğim projelerin en kısa sürede hayata geçirilmesi hususunda görüş birliğine vardık.” Dedi.

Nazik ziyareti ve aktardığı bilgilerden dolayı teşekkür eden Tokat Valisi Can, Yapımcı Oyuncu Erol Koçan ile bir süre sohbet etti. Erol Koçan’a ziyaretin anısına Tokat Valiliği logoslu hediyeler veren Vali Cevdet Can,daha sonra konuğuyla hatıra fotoğrafı çektirdi.