Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Gökçe Bahadır yeni dizisinden kareyi paylaştı

Ağu 23, 2015

Star TV'de başrollerini Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak'ın paylaştığı Hatırla Gönül isimli yeni bir dizi başlıyor.

Hatırla Gönül'de Gönül karakleri ile ekrana gelecek olan Gökçe Bahadır, diziden kareyi sosyal medya hesabında paylaştı. Bahadır dizide iki erkeğin tutkulu aşkı arasında sürüklenirken, hafızasıyla birlikte tüm anılarını, kimliğini ve sevdiği adamı yitiren bir kadını canlandıracak.

Sezonun iddiali dizileri arasında olmaya aday Hatırla Gönül'ün yönetmen koltuğunda Gül Oğuz oturacak.

Ekim ayında ekrana gelmesi planlanan dizinin senaryosunu Deniz Yeşilgün ve Esra Çetek yazıyor. Senaryo danışmanlığını ise Berkun Oya yapıyor.

Engin Öztürk ise, Yusuf rolünde kaybettiği oğlunun intikamıyla, yıllar sonra aşkı bulduğu kadının arasında tercih yapmak zorunda kalıyor.

Tekin rolünü üstlenen Onur Saylak, sahip olduğu tüm güce ve tutku dolu aşkına rağmen, sevdiği kadını kaybetmekle yüzleşince tehlikeli kararlar almanın eşiğine gelen bir adamı oynayacak.

Most Production’ın  yapımcılığında, 1 yıldır senaryosu üzerinde titizlikle çalışılan projede Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak ters köşe roller oynayarak seyirciyi şaşırtacak.