Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Diriliş Ertuğrul krizi Okan Bayülgen'i zirveye taşıdı

Ara 01, 2016

Medya Takip Merkezi’nin (MTM), Kasım ayının en çok konuşulan isimlerini belirledi.

MTM'nin analizine göre Kasım ayında en çok Altın Kelebek ödüllerinde yaşadığı Diriliş Ertuğrul kriziyle adından söz ettiren Okan Bayülgen konuşuldu.

Doğan Grubu'nun organize ettiği Altın Kelebek'te sunuculuk yapan Okan Bayülgen, ayrıca kanal D'de yapacağı program öncesinde 'işine son verildi' haberleriyle gündem oldu. Okan Bayülgen ise 2 bin 867 haberle listenin zirvesinde yer aldı. 

Kasım ayının en çok konuşulan isimlerinin 2. sırasında Cem Yılmaz yer aldı. Cem Yılmaz geçtiğimiz yıllarda rol aldığı Av Mevsimi filminin yönetmeni Yavuz Turgul ile ve oyuncusu Şener Şen'le bir araya gelmesi nedeniyle basında 2 bin 691 haberle yer aldı.

3. sırada Demet Akalın, 4. sırada İbrahim Tatlıses, 5. sırada Gülben Ergen, 6. sırada Tarkan, 7. sırada Acun Ilıcalı yer alırken 8. sırada Cesur ve Güzel dizisiyle ekrana dönen Kıvanç Tatlıtuğ yer aldı.

Listenin 18. sırasında Diriliş Ertuğrul dizisinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan, 20. sırasında dün trafik kazasında kaybettiğimiz usta oyuncu Erdal Tosun, 21. sırasında Cesur ve Güzel dizisiyle ekrana dönen Tuba Büyüküstün, 23. sırasında ise Altın Kelebek ödüllerindeki açıklamaları dikkat çeken Meryem Uzerli yer aldı.