Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Gürgen Öz ve Ece Özdikici'yi buluşturan Hayrola Karyola'nın galası yapıldı

Kas 21, 2016

Gürgen Öz ve Ece Özdikici’yi tiyatro sahnesinde buluşturan Hayrola Karyola'nın galası izleyenlerine kahkahası bol bir gece yaşattı. Ferhan Şensoy’un yazdığı, Zeliha Berksoy’un yönettiği oyuna; Musa Uzunlar, Oben Budak, Almila Uluer Atabeyoğlu, Ali Barışık, Gülden Avşaroğlu ve Buse Narcı gibi ünlü isimler katıldı.

Tiyatro 2000 tarafından sahneye konan Hayrola Karyola'nın galası bu akşam Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde gerçekleşti. Televizyon, sinema ve tiyatro dünyasından birçok ismin katılımıyla gerçekleşen galada Hayrola Karyola izleyicisine komedisi bol, eğlenceli ve aynı zamanda düşündürücü bir tiyatro deneyimi sundu.

Hayrola Karyola evli bir çiftin ekonomik sıkıntı sonucu kredi çekip bir karyola satın alması ve tekrar onu satarak çocuklarının okul kredisini ödemek istemeleri ile başlar. Ancak evdeki hesap çarşıya uymaz…

Her sahnesi düşündüren ve güldüren, mizah dolu müzikli oyunun ışık tasarımı Yakup Çartık, müzikleri ise Taylan Erdağ imzasını taşıyor. Zeliha Berksoy’un yönetmenliğinde yeniden sahnelenen oyunda Gürgen Öz  ile Ece Özdikici’nin yanı sıra Can Yılmaz ve Utku Çorbacı da rol alıyor.

Hayrola Karyola 28 Kasım 2016, Pazartesi akşamı DT Cevahir Sahnesi’nde, 1 Aralık 2016, Perşembe akşamı Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde, 8 Aralık 2016, Perşembe akşamı Akatlar Kültür Merkezi’nde, 16 Aralık 2016, Cuma akşamı Moi Sahne’de, 23 Aralık 2016, Cuma akşamı Caddebostan Kültür Merkezi’nde izlenebilir. Başlama saati 20:30 olan oyuna ait biletler; Biletix’ten ve oyunun sahneleneceği salonların gişesinden temin edilebilir.