Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Necati Şaşmaz Cumhurbaşkanlığı resepsiyonuna çağrılmadı mı? Pana Film'den açıklama

Kas 01, 2016

Pana Film, Kurtlar Vadisi Pusu'nun Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz'ın Cumhurbaşkanlığı'nın 29 Ekim resepsiyonuna çağırılmadığı yönündeki haberlerle ilgili bir açıklama yaptı.

İddiaları yalanlayan Pana Film, Necati Şaşmaz'ın aynı tarihte yurt dışında olduğunu açıkladı.

İşte Pana Film'in o açıklaması:

Bazı internet sitelerinde Pana Film Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurtlar Vadisi Pusu’nun başrol oyuncusu Necati Şaşmaz hakkında Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonuna yönelik haberler yayınlanmıştır. 

Söz konusu haberlerde, Necati Şaşmaz’ın resepsiyona çağrılmadığı iddia edilmekte ve birtakım asılsız iddialarda bulunulmaktadır.

Sayın Necati Şaşmaz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resepsiyonuna, Cumhurbaşkanlığı yetkilileri tarafından telefonla bizzat aranarak davet edilmiş ancak daha önceden planlanan bir yurtdışı gezisinde olduğu için katılamamıştır.

Bu durum Cumhurbaşkanlığı yetkililerine de bildirilmiştir.

Hal böyle iken, bu haberleri, Sayın Necati Şaşmaz hakkında son günlerde sistematik bir şekilde yürütülen karalama kampanyasının bir devamı olarak değerlendiriyoruz.

Bu tür asılsız haberlere imza atan internet siteleri hakkında yasal haklarımızı sonuna kadar kullanacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın…

Saygılarımızla…