Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Cansel Elçin Frankenstein'in 2. sezonuyla dönüyor

Eki 21, 2016

Son olarak Eve Dönüş dizisinde rol alan ve bir süredir ekranda görünmeyen Cansel Elçin, tiyatro oyunu Frankenstein'in 2. sezonu ile sahneye dönüyor.

Türkiye de ilk kez sahnelenen ve geçtiğimiz sezon kapalı gişe oynayan Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu’nun Frankenstein adlı oyunu, İstanbul'da 2. sezona başlıyor.

Cansel Elçin, Deniz Uğur, Yılmaz Gruda ve Kerem Alışık’ın başrollerini paylaştığı Frankenstein 25 Ekim Salı günü Caddebostan Kültür Merkezi’nde saat 20:30'da 2. sezona başlayacak.

Mary Shelley'in romanından Nick Dear tarafından uyarlanan Selen Korad Birkiye'nin çevirisini yaptığı; kapalı gişe oynanan 200 yıllık oyun Frankenstein'da Cansel Elçin¸ DR. Vıctor Frankenstein, Deniz Uğur Elizabeth Lavenza, Kerem Alışık Yaratık rolünü canlandırıyor.

Frankenstein ayrıca 19 Kasım Cumartesi günü 20.30'da Zorlu PSM Drama'da, 26 Kasım Cumartesi günü 20.30'da Zorlu PSM Drama'da, 10 Aralık Cumartesi 20.30'da Mall of İstanbul'da, 17 Aralık Cumartesi günü 20.30'da Zorlu PSM Drama sahnesinde tiyatro severlerle buluşacak.