Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Ünlü oyuncular Tuba Ünsal'la İsimsiz Yıldız'da buluştu!

Eki 19, 2016

Tuba Ünsal, Yiğit Pakmen, Melda Narin Güler, Hafız Sengir, Sertaç Ataç ve Kayhan Yıldızoğlu’nun rol aldığı İsimsiz Yıldız Çarşamba akşamı tiyatroseverlerle buluştu. 

Kıvanç Tatlıtuğ – Başak Dizer, Hatice Aslan, Begüm Kütük – Erdil Yaşaroğlu, Hande Ataizi – Benjamin Harvey, Akasya Asıltürkmen, Ayşe Tolga, Irmak Ünal, Şirin Ediger, Başak Sayan – Murat Vardal, Ayşen İnci, Mirgün Cabas, Begüm Birgören, Ömer Faruk – İpek Sorak, Şirin Payzın, Bora – Selin Koçak, Elif Boyner, Ayşe Boyner, Ahmet – İlksen Utlu gibi isimler; romantik hikayesiyle izleyenleri etkileyen oyunun ilk gününde dostlarını yalnız bırakmadı. 

İsimsiz Yıldız ekibi oyun sonunda yaptıkları konuşmada "Yıllar önce Şehir Tiyatroları’nda aynı oyunda rol almış olan Kayhan Yıldızoğlu’nun, oyunu yeniden sahneleme hayalini hayata geçirmek için bundan 4 ay önce bir araya geldiklerini ifade etti. Yıldızoğlu da yaptığı duygusal konuşmada, 67 senelik meslek hayatında bu gecenin çok başka ve çok özel bir yeri olduğunu dile getirerek, bu gecenin mutluluğunu kendisiyle paylaşanlara teşekkür etti.