Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Bu Şehir Arkandan Gelecek'ten yeni detaylar

Ara 12, 2016

Ay Yapım’ın başrollerinde Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun’un yer aldığı yeni projesi Bu Şehir Arkandan Gelecek’in ilk tanıtımı geçtiğimiz gün yayınlandı. Dizi, Atv ekranlarından izleyicisiyle buluşacak.

Ay Yapım'ın yeni projesi Bu Şehir Arkandan Gelecek’in ilk tanıtımında, henüz dört yaşındayken annesi gözlerinin önünde öldürülen ve bu acı olaydan sonra hayatı yük gemilerinde geçen Ali’nin (Kerem Bürsin) yıllar sonra İstanbul’a zorunlu gelişine yer verildi.

Tanıtımda, İstanbul’da geçmişinin acı dolu hatıralarının canlanmasından korkarken tesadüfen hayatının aşkı Derin’le tanışan Ali’nin, şehri Derin’le birlikte ilk defa gezdiği eğlenceli sahneler yer aldı.

Ali’nin gerçek babası olduğunu bilmeden bir zamanların efsane boksörü Şahin Vargı (Gürkan Uygun) ile karşılaştığı duygusal anlar da merak uyandırdı.

Senaryosunu Ece Yörenç’in yazdığı, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı’nın üstlendiği Bu Şehir Arkandan Gelecek’in oyuncu kadrosunda Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu, Gürkan Uygun, Osman Alkaş ve Defne Kayalar yer alıyor.

Bu Şehir Arkandan Gelecek çok yakında Atv ekranında izleyiciyle buluşacak.

{YouTube}https://www.youtube.com/watch?v=x_Lf8I5f5nw{/YouTube}