Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Cesur ve Güzel'in televizyonda yayınlanmayan fragmanı

Kas 10, 2016

Ay Yapım imzalı, başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün yer aldığı Cesur ve Güzel bu akşam başlıyor. Cesur ve Sühan'ın geçmişin sırlarıyla örülü aşklarını konu alacak dizi bu akşam (10 Kasım Perşembe) saat 20:00'da Star TV'de izleyicisiyle buluşacak.

Senaryosunu Ece Yörenç’in yazdığı, yönetmenliğini Ali Bilgin’in yaptığı dizide, geçmişten beri birbirine düşman olan ailelere sahip Cesur ve Sühan’ın ilk karşılaşmalarından itibaren başlayan tutkulu aşkları anlatılacak. Babasından çalınan hayatı geri almaya çalışan Cesur ile Cesur’un can düşmanının kızı Sühan arasında sıra dışı bir karşılaşmayla başlayan bu tutkulu ilişki, ailelerin karşı çıkmasıyla imkansız bir aşka dönüşecek. 

Kıvanç Tatlıtuğ’un Cesur, Tuba Büyüküstün’ün Sühan karakterleriyle ekrana geleceği dizide Tamer Levent (Tahsin Korludağ), Erkan Avcı (Korhan Korludağ), Serkan Altunorak (Bülent), Sezin Akbaşoğulları (Cahide Korludağ), Fırat Altunmeşe (Kemal), Nihan Büyükağaç (Adalet) ve Devrim Yakut (Mihriban) da başrolleri paylaşıyor.  

İşte Cesur ve Güzel'in televizyonda yayınlanmayan internete özel fragmanı:

{YouTube}https://www.youtube.com/watch?v=jXM3InPZDEg{/YouTube}