Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Aşk ve Mavi dizisinden yeni tanıtım

Eki 12, 2016

Atv'de ekran macerasına başlamaya hazırlanan Aşk ve Mavi dizisinden yeni tanıtım geldi.

Başrollerinde Emrah ve Burcu Kıratlı'nın yer aldığı Aşk ve Mavi Götür Beni Gittiğin Yere'nin yeni tanıtımı Peribacaları'nda çekildi.

Yapımını NTC Medya'nın üstlendiği Aşk ve Mavi dizisinde ayrıca Kenan Bal, Işıl Yücesoy, Uğur Uzunel, Birgül Ulusoy, Yıldız Ustabaş ve Gülderen Güler gibi isimler yer alıyor.

Aşk ve Mavi Götür Beni Gittiğin Yere dizisinin senaristleri, Kırgın Çiçekler dizisinden tanıdığımız Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Hakan Arslan oturuyor.

Aşk ve Mavi dizisinde Emrah Aras karakterini, Burcu Kıratlı Mavi karakterini canlandırıyor.

Aşk ve Mavi'nin konusu şöyle:

Aras, otuzlu yaşlarında zengin bir ailenin oğludur. Ahmet adında bir adamı öldürdüğü için uzun yıllar hapis yatmıştır. Hapishanenin son yıllarında mektuplaştığı Mavi ile tahliye olduğu gün tanışır ve ikili hemen evlenmeye karar verir. Mavi'nin hapishanede onca insan içinde mektuplaşmak için kendisini seçmesi tesadüf değildir. Mavi, yıllar önce ölen Ahmet'in kardeşidir. Amacı bu olaydan sonra hayatlarının kâbusa dönmesine neden olan adamı bulup evlendikleri gece öldürmektir; ancak bilmediği bir gerçek vardır. Asıl katil, Aras'ın abisi Cemal'dir. Aras, Cemal'in karısı ve çocukları olduğu için suçu üstüne alarak yıllarca onun yerine hapis yatmıştır. Aslında Aras, nikah işlemleri sırasında Mavi'nin kimliğini görüp her şeyi anlamış; ancak aşkı için susmuştur. Düğün gecesi ise Mavi, Aras'ı bıçaklar. Aras ufak bir yarayla kurtulur ve birlikte yaşamak şartıyla Mavi'den şikâyetçi olmaz. Mavi her ne kadar karşı çıkmaya çalışsa da, ikili arasında imkansız bir aşk başlayacaktır..

Aşk ve Mavi dizisinin son tanıtımını aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

{YouTube}https://www.youtube.com/watch?v=YFdw_kCE-YQ{/YouTube}