Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Analar ve Anneler'den 'Çiğdem Der ki' klibi

Kas 05, 2015

Ay Yapım imzalı  'Analar ve Anneler'de rol alan Hazar Ergüçlü ve Sinem Kobal'ın yorumladıkları 'Çiğdem Der ki' adlı türkü dikkatleri üzerine çekti.

Ergüçlü ve Kobal'ın yer aldığı klip bugün yayınlandı. Klipte bu akşam yayınlanacak bölümden sahneler de yer alıyor.

BU AKŞAM YAYINLANACAK YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Zeliha, oğlu Murat'ın yaşadığını öğrenmiştir ve evladını bulmak için her şeyi yapmaya hazırdır. İlk iş olarak Neriman'a gider, torununun yaşadığı müjdesini alınca sevineceğini sandığı Neriman, Zeliha'yı evden kovar, Murat'ı hastaneden kaçıran ve evinde saklayan Neriman'ın ta kendisidir çünkü. Öte yandan Mustafa köyden çoktan çıkmış ve Kader'i bulmak için İstanbul'a varmıştır bile. Ancak babası Hüseyin Ağa'nın peşinde olduğundan habersizdir. Hüseyin  Ağa işlediği büyük suçu örtmek için Mustafa'dan önce Kader'i bulmayı kafasına takmıştır. Bir yandan Murat bebeğe gittikçe bağlanan Kader'in canı tehlikededir.

Senaristliğini Berkun Oya'nın, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin'in üstlendiği  kadrosunda; Okan yalabık, Binnur Kaya, Sinem Kobal, Hazar Ergüçlü, Ulaş Tuna Astepe, Metin Akdülger ve Nazan kesal'ın rol aldığı Analar ve Anneler bu akşam izleyenleri ters köşeye yatıracak unutulmaz bir bölümle saat 20.00'da ATV'de ekrana gelecek.

Çiğdem Der ki klibini aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

{YouTube}https://www.youtube.com/watch?v=ilXmyGcKnBs{/YouTube}