Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Çukur'un 9. bölümünden olay sahne yayınlandı

Ara 12, 2017

Show TV dizisi Çukur'un yeni bölümünden ilk sahne yayınlandı.

Ay Yapım imzalı ‘Çukur’un dün akşam ekranlara gelen heyecan dolu bölümünün final sahnesinde Sena’nın kaçırıldığı an nefesler tutuldu. Sena’yı kaçıranın Selim olduğu gerçeği ise ekran başındakileri şoke etti.

Sezona damgasını vuran, Show TV’de ekranlara gelen ‘Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünde final sahnesi, tüm taşların yerinden oynayacağının sinyallerini verdi. Selim’in açtığı kumarhaneye gelen, yeraltı dünyasının tehlikeli isimlerinden Serdar (Mehmet Bozdoğan), Çukur’da dengeleri alt üst etti. Başta İdris olmak üzere Koçovalılara kafa tutan Serdar’ın hamleleri karşısında Selim, hayatının en tehlikeli adımını attı. Sena’nın kaçırıldığı final sahnesi tansiyonu yükseltirken, Sena’yı kaçıranın Selim olduğu gerçeği ise ekran başındakileri şoke etti.

İşte, izleyicileri şaşırtan final sahnesi:

https://www.youtube.com/watch?v=NViPtd3zM2k

Çukur'un merakla beklenen sekizinci bölümünün başlamasıyla birlikte izleyiciler #oyunbaşlıyor etiketi ile Twitter’da yorumlarını paylaştı. #oyunbaşlıyor Twitter'ın Türkiye gündeminde 10 saat 30 dakika TT listesinde kaldı. Birbirinden özel yorumların geldiği sosyal medyada izleyicilerin en çok ilgisini çeken bölüm, İdris’in başına silah dayandığı sahne oldu.
“KARDEŞ MİYİZ, CAN MIYIZ, TEK MİYİZ?”

Mahallede yaşanan tüm karmaşa karşısında Yamaç’ın neden harekete geçmediğini öğrenen İdris’in, Yamaç’a Paşa ve Emmi’ye ne kadar güvendiğini göstermek için oynadığı tehlikeli oyun, gerilimi tırmandırdı. İdris’in, Yamaç’ın gözleri önünde Paşa ve Emmi’nin sadakatini sorguladığı sırada Paşa’nın kendisini vurmak üzere silahı eline aldığı an Yamaç’a hayatının en büyük korkularından birini yaşattı.

İşte, İdris’in Yamaç’a oynadığı tehlikeli oyun:

https://www.youtube.com/watch?v=DX-VTL5yPsk

Bölümde Vartolu ile Koçovalılar arasındaki husumet, Vartolu’nun Koçovalı Ailesi’ne komşu olmasıyla daha da alevlendi. Sultan’ın, Sena’nın bu evden gitmesini istediğini söylediği an ise Sena ile Sultan’ı yeniden karşı karşıya getirdi.

Yeni bölümden yayınlanan ilk sahnede Karaca’nın yaralı bir şekilde soluğu Celasun’un karşısında aldığı anlar ise akıllarda büyük bir soru işareti yarattı.

Yeni bölümden yayınlanan ilk sahne:

https://www.youtube.com/watch?v=wY4Q5yQecWM

‘Çukur’, merakla beklenen yeni bölümüyle 18 Aralık Pazartesi saat 20.00’da Show TV’de ekranlara gelecek.