Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Elif 571. bölüm özeti

Eki 01, 2017

Kanal 7 dizisi Elif'in 2 Ekim 2017 Pazartesi günü yayınlanacak 571. bölüm özeti şöyle:

Elif’in aylardır süren yalnızlığı Reyhan’ın kendisimi bulmasıyla son buluyor. Peki Elif, konaktakilerin karşısına çıkabilecek mi?

Elif kilerde kilitli halde beklerken kapı açılır. İçeri girdiğinde Elif’le karşılaşan Reyhan neye uğradığını şaşırır. Reyhan, kim olduğunu öğrenmeye çalıştığı bu küçük kıza yardım elini uzatır. Hümeyra yıllarca çocuk sahibi olma isteğiyle doktor doktor gezmiş olsa da pes etmez. Anne olma çabası, buna karşı olan bitmek bilmeyen umudu ve inancı, Tarık’ı rahatsız eder. Hümeyra, hayatında en önem verdiği kişi olan kocası Tarık’ın bu tavrına çok üzülen Hümeyra’nın kalbi bir kez daha kırılır. Aylarca müştemilatta hapis hayatı süren Elif’le karşılaşan Reyhan konaktakilere kilerde bir kız bulduğunu söyleyecek mi?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol