Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

The Blacklist dizisi Sony Channel ekranlarında başlıyor

May 15, 2017

Dünyanın heyecanla izlediği suç, polisiye, drama türündeki en iyi diziler listesinde yer alan senaristliğini Jon Bocenkamp, yönetmenliğini ise Joe Carnaha’nın yaptığı The Blacklist Sony Channel ekranlarından tamamen şifresiz olarak izleyiciler ile buluşuyor.

Suç, polisiye, drama türündeki dizinin başrollerinde James Spader ve Megan Boone yer alıyor. People's Choice Awards 2017’nin “En İyi Suç Dizisi” seçilen, 71. ve 72. Altın Küre ödüllerinde James Spader’a En İyi Oyuncu Ödülü’nü kazandırdı. Dünyada olduğu kadar Türk izleyicisinin de ilgiyle takip ettiği dizi bundan böyle Sony Channel ekranlarındaki yerini birinci sezon itibariyle alıyor.

Emmy Ödüllü dizi The Blacklist karşımıza her bölüm yeni heyecanlarla çıkıyor. Dizide; kaçak Raymond "Red" Reddington (James Spader), FBI’ın en çok aranan suçlularından biri ve eski bir hükümet ajanıdır. FBI'ya teslim olan Raymond "Red" Reddington Elizabeth Keene (Megan Boone) ile birlikte çalışmak koşuluyla FBI’a tüm azılı suçluların adının olduğu kara listeyi söyleyeceğini ve yakalanmalarında yardım edeceğini teklif eder. Onlar “Kara Liste”deki bu insanların peşine düşerken, Liz geçmişini, şimdiki zamanını ve geleceğini saran bir gölge komplosu içine çekilmektedir.

Suç, polisiye gizli görevler ile nefeslerin tutulduğu anlar, heyecanın hiç eksik olmadığı The Blacklist, her Çarşamba saat 22:00’da Sony Channel ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.

Sony Channel frekans bilgileri: Türksat 3A 11558, D-Smart 98. Kanal, Tivibu 203. Kanal, Teledünya 256. Kanal, Turkcell TV 94. Kanal