Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Prison Break'in ekrana dönüşüne özel parti

Nis 06, 2017

Efsane dizi Prison Break'in ekrana dönüşüne özel bir parti düzenlendi. Partiye DiziGazete.com ekibi olarak biz de katıldık.

8 yıllık aranın ardından 5 Nisan'da izleyicisiyle buluşan Prison Break’in yeni sezonu, D-SMART ve FOXCRIME işbirliği ile Neolokal'de düzenlenen ilk bölüm izleme etkinliği ve sonrasında yapılan özel bir partiyle kutlandı.

DİZİ GAZETE EKİBİ DE PARTİDE YERİNİ ALDI

Muhteşem haliç manzarası eşliğindeki partiye DiziGazete.com ekibi de katıldı.

Tüm dünyanın nefesini tutup beklediği dizi Prison Break, 8 yıl aradan sonra 5.Sezonu ile tam kadro olarak hayranlarının karşısına çıktı. Yeni sezon, D-SMART ve FOXCRIME iş birliği ile Neolokal'de düzenlenen özel bir izleme etkinliği ve sonrasında yapılan partiyle kutlandı. Organizasyona D-SMART CEO’su Mükremin Sarıer, D-SMART İçerik Grup Başkanı Başar Başarır, FOX Networks Group Genel Müdürü Cenk Soner, sektör profesyonelleri ve basın mensupları katıldı. Bu özel gecede geçici dövme stüdyosu, dizinin konseptine uygun eğlenceli fotoğraf çekim kurgusu gibi etkinlikler gerçekleşti.

Prison Break yeni bölümleri her Çarşamba, Amerika yayını ile aynı anda sabah 7:30’da ve aynı gün tekrarıyla 20:30’da FOXCRIME, D-SMART 16. kanalda olacak.