Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Esaretim Sensin 41, 42, 43, 44 ve 45. bölüm özeti

Mar 24, 2017

Fox TV dizisi Esaretim Sensin'in 41, 42, 43, 44 ve 45. bölüm özetleri şöyle:

41. Bölüm

27 Mart Pazartesi 17.45

Emir, kurduğu kamera tuzağı için Sultan’a hesap sorar. Bu sırada eve Pehlivan’ın kız kardeşi Zeliş gelir. Zeliş yakında askerden terhis olacak sevgilisiyle kaçma planı yapar. Ancak hamile olduğunu öğrenmesiyle alt üst olur. Bu gerçek Pehlivan ve Sultan tarafından öğrenilecekken Simay, Zeliş’i kurtarmak için beklenmedik bir hamle yapar. Ablasını evde yalnız bırakmayan Yasemin ise bir iddia üzerine Yusuf’u yakın markajına alır.

Savaş, annesine İpek’e âşık olduğunu ve ona evlenme teklifi edeceğini söyler. Öte yandan Kerim, İpek’in karşısına çıkar ve yeniden sevgili olmak konusunda diretir. Kerim’in yaptığı beklenmedik hamle İpek’i ve bu ana şahit olan Müjgan’ı şok eder. Sonunda beklenen an gelir ve Savaş, İpek’e evlenme teklifi eder. İpek’in yanıtı ise merak konusudur.

42. Bölüm

28 Mart Salı 17.45

Zeliş’i korumak için hamile olduğunu söyleyen Simay, içine düştüğü durumdan nasıl kurtulacağını düşünür. Emir ve Simay’ın tam yakınlaşmaya başladıkları anda, Emir’in hamilelik meselesini duyması onu allak bullak eder. Yasemin ve Yusuf yemeğe çıkarlar. Ancak Yusuf’un sevdiği kızın evlendiğini öğrenmesi, onu bir hayli üzer.

Savaş’ın İpek’e evlenme teklif etmesi ile güzel bir gün geçiren âşıklar, Kerim’den gelecek tehlikeden habersizdir. Müjgan, Savaş’a İpek ve Kerim’i oldukça yakın bir halde gördüğünü söyler. Savaş’ın vereceği tepki oldukça ilgi çekicidir. İpek ve Savaş’ın mutluluğu Kerim’i çılgına çevirir ve arabasını son sürat İpek’in üzerine sürer.

43. Bölüm

29 Mart Çarşamba 17.45

Savaş ve polisler Kerim’i almak için Kırımlıların yanına gider. Evdekiler Kerim’in İpek’e arabayla çarptığını duyunca, neye uğradıklarını şaşırırlar. Kerim’in evde olmadığını gören Savaş, çok sinirlenir. Kerim, babası Vedat’ı arayarak ondan yardım ister. Bu konuşmayı duyan Savaş, Kerim’in kaldığı yeri bulmakta kararlıdır.

Duydukları nedeniyle Simay’ın hamile olduğunu zanneden Emir, ona ağır ithamlarda bulunur. Simay ise oldukça sinirlenir ve Emir’e açıklama yapmayı reddeder. Aslan ve Berrin, İpek’in başına gelenlere Alev’in neden olduğunu düşünür ve soluğu onun yanında alırlar.

44. Bölüm

30 Mart Perşembe 17.45

Simay’la ilgili yanlış düşüncelere kapılan Emir, her ne kadar istemese de Amerika’ya gitme kararı alır. Bu karar üzülen Simay, dayanamaz ve Emir’den gitmemesini ister. Tüm bunlar olurken Pehlivan, kız kardeşi Zeliş’le ilgili gerçekleri öğrenir ve onu öldürmeye kalkar. Bunu gören Simay ise kendisini Zeliş’e siper eder ve namlunun karşısına geçer.

Savaş, Kerim’i ele vermemesi için Vedat’ın para teklifini kabul ediyor görünür ve Kerim’i kaçırır. Ancak Kerim’in hüküm giyebilmesi için İpek’e çarparken kullandığı arabanın bulunması gereklidir. Artık Savaş’ın arabaya ulaşması an meselesidir. Kerim için tehlike çanları çalmaya başlar. İpek’in kurtulabilmesi pahalı bir ameliyata bağlıdır. Bunu öğrenen Aslan karşısında Begüm ve Alev’i görünce çılgına döner.

45. Bölüm

31 Mart Cuma 17.45

Emir son anda eve gelir ve Pehlivan’la kardeşi arasında geçenleri öğrenir. Emir ve Simay, Pehlivan’ı kız kardeşi Zeliş’in sevdiği adamla evlenmesini sağlar. Simay’a haksızlık yaptığını anlayan Emir, ondan af diler. Öte yandan Yasemin’in Yusuf’tan gizlice çektiği videolar yayılmaya başlar.

Savaş, İbrahim’in yardımıyla Kerim’in İpek’e çarparken kullandığı arabaya sonunda ulaşır. Ancak Perihan’ın Kerim’i bulması olayların akışını değiştirir. İpek’in tedavisi için para arayan Aslan, karşısında Vedat’ı bulur. İpek ve Savaş’ın ilişki yaşadığını öğrenen Aslan, Savaş’ın karşısına dikilir. Alev ise İpek’in durumunu kullanarak Berrin ve Aslan’ı zor durumda bırakır.