Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Legion 2. sezona devam edecek mi?

Mar 16, 2017

Fantastik dizi tutkunlarının takip ettiği dizi Legion, 2018 yılında yayınlanacak ikinci sezonu için şimdiden onay aldı. Emmy ve Golden Globe ödüllü yapımcı Noah Hawley tarafından yaratılan ve başrollerinde Dan Stevens, Rachel Keller, Aubrey Plaza ve Jean Smart gibi ünlü isimleri barındıran Legion, Marvel'ın X-Men evreninde geçiyor.

Dan Stevens'ın canlandırdığı David Haller, çocukluğunda koyulan şizofreni teşhisi sonrasında hayatını akıl hastanelerinde geçirmiş sorunlu genç bir adamdır. Hastanedeki sıradan düzende kendini kaybeden David, zamanının çoğunu alkol ve uyuşturucu bağımlılığına rağmen hayattan umudunu kaybetmemiş arkadaşı Lenny ile geçirmektedir. David'in rutin hayatının akışını değiştiren ise Rachel Keller tarafından canlandırılan Syd'in hastaneye gelmesi olur. Güzel ve sorunlu bir hasta olan Syd'e karşı anlaşılmaz bir çekim hisseden David, Syd ile yaşadığı ürkütücü bir deneyimden sonra yıllardır kafasının içinde duyduğu seslerin ve gördüğü hayallerin aslında gerçek olabileceği gerçeğiyle yüzyüze gelir. Hastaneden kaçarak ablasının evine sığınan David, Syd sayesinde tanıştığı terapist Melanie Bird'ün sıradışı yöntemleriyle ihtimallerle dolu yeni bir dünyaya gözlerini açar.

David'in her şeyin başladığı yere geri döneceği ikinci sezon bölümleriyle Legion, 2018 yılında 125 ülkeyle aynı anda FX ekranlarında olacak.