Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Deli Divane'nin finalinde neler olacak?

Şub 07, 2017

Kanal 7'de ekrana gelen dizi Deli Divane'den kötü haber...

Kanal 7 dizisi Deli Divane final yapıyor. 197. bölümüyle final yapan Hint dizisi Deli Divane'nin ekrana nasıl veda edeceği belli oldu.

8 Şubat Çarşamba günü final yapacak olan Deli Divane yerine Kanal 7'de 9 Şubat Perşembe günü yeni bir Hint dizisi İki Yabancı başlayacak.

Deli Divane'nin 197. bölüm yani final bölümü özeti şöyle:

Hint dizisi Deli Divane’de final vakti… Sadhana ve Ranvir’in ölümünün ardından zor zamanlar geçiren Ragini, Animol’ün desteği ile ayakta kalmayı başarır. Sadhana’nın emaneti Khushi ve Tamanna’yı büyütmeye çalışan Ragini kendi mutluluğu için hiçbir şey yapmaz. Bunun farkında olan Vasundhara ise Ragini ve Animol’ün mutluluğu için kolları sıvar.

Vasundhara, Ranvir’i kaybettikten sonra hayatını kızlara adayan Ragini’nin fedakarlığına daha fazla kayıtsız kalamaz. Ragini ve Animol’ü bir araya getirmek için planlar yapar. Tam Ragini ve Animol birbirleri ile yakınlaşmaya başlarken ortaya çıkan Svansy her şeyi karıştırır. Animol ile barışmak için Ragini’ye yalan söyler. Animol’ün sırf Ranvir’e verdiği söz yüzünden kendisi ile evli olduğunu düşünen Ragini, ayrılmak istediğini açıklar. Animol, Ragini’ye çok âşık olmasına rağmen kendisini ifade edemez. İstemeden de olsa Ragini’nin isteğini kabul eder. Ancak bu ayrılıktan haberdar olan Vasundhara, Animol’ün evden gitmesine izin vermez. Vasundhara kızlarla iş birliği yaparak Ragini’yi ikna eder. Animol ile Ragini büyük bir düğün ile evlenir. Alekh ise Sakhsi ile yarım kalan düğünlerini tamamlar. Annesi ve babası tekrar bir araya gelen Tamanna ve Khushi sonunda mutluluğa kavuşur.

Deli Divane Final bölümü ile saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında…