Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Efsane yapım ekrana dönüyor!

Eyl 25, 2015

ABD yapımı aksiyon, gerilim ve macera türündeki dizi A Takımı, ekrana dönüyor.

80'li yılların meşhur dizisi A Takımını'nın 20th Century Fox Televizyonu tarafından ekrana gelmeye hazırlandığı belirtiliyor.

Amerika'da 1983-1987 yılları arasında çekilen ve televizyonda gösterilen A Takımı, Stephen J. Cannell ve Frank Lupo tarafından yaratıldı. Toplam 98 bölümden oluşan A Takımı, Türkiye'de Star TV, Kanal 7, Cine5' ve TVem'de de gösterildi.

Başrollerinde George Peppard, Dirk Benedict ve Dwight Schultz'ın yer aldığı A Takımı dizisinin konusu şöyle:

A Takımı, 4 Üye'den (Hannibal, Face, Murdock, B.A Baracüs) Oluşmaktadır. işlemedikleri bir suç yüzünden hapise atılırlar . Ancak, Daha sonra hapisten kaçarlar ve yaşamlarına paralı askerler olarak devam ederler. belirli bir ücret karşılığında zor durumda olanlara yardım eden efsane grub'un Lider'i Hannibal Smith'dir. Templeton Peck yani Faceman ise Gruptaki en çekici üye'dir, Genelde Kadınlar ona bayılır. Murdock, Biraz çılgındır ve grubun tek pilotu'dur. B.A Baracüs ise Grubun tek siyahi ve en kuvvetli üyesidir. A Takımı kendilerine ait olan GMC marka minibüsleriyle dolaşırlar. Minibüs'ün dışı Siyahtır üzerinden Kırmızı bir çizgi geçmektedir. Aracın Jantları da Kırmızıdır.

A Takımı'nın filmi 2010 yılında çekilmişti.

Aksiyon, gerilim ve macera türündeli A Takımı'nda Bradley Cooper, Liam Neeson, Jessica Biel, Patrick Wilson ve Sharlto Copley rol alıyordu.

Yapımcılığını Ridley Scott ve Tony Scott'un yaptığı A Takımı'nda dört eski Vietnam askerinin maceraları konu ediliyor.