Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Ekranda maceraya çağırıyor

Eyl 23, 2015

Cartoon Network çocukları ve çizgi film meraklısı yetişkinleri bu bayram ekran başına çağırıyor. Dünya çapında büyük başarı elde eden ve Türkiye’de de ilgiyle izlenen çizgi film Adventure Time, bayrama özel Cumartesi 12:30 – 19:00 arasında Cartoon Network’te maceraseverleri bekliyor.

Adventure Time, bayram tatilinde kendisini çizgi film dünyasına teslim etmek isteyen büyük küçük herkesi Ooo Diyarı’nda serüvene davet ediyor. Cartoon Network’ün sevilen çizgi dizisi Adventure Time, bayramın üçüncü günü 26 Eylül Cumartesi saat 12:30 – 19:00 arasında izleyenlerinin karşısında olacak. Bayram özel kuşağında yayınlanacak Adveture Time maratonu ile ailece kendinizi maceranın içinde bulacaksınız.

En İyi Kısa Animasyon Programı dalında tüm rakiplerini geride bırakarak Emmy’nin sahibi olan Adventure Time, gizemli Ooo Diyarı’nı bir uçtan diğer uca kat eden, yol boyunca bu diyarın renkli insanları ile karşılaşan iki sıkı dost insan Finn ve köpek Jake’in maceralarını anlatıyor. Adventure Time’ı yeni sezonuyla hafta içi her gün saat 17:00’de Cartoon Network’te izleyebilirsiniz.