Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Digiturk'ten 7 yeni dizi

Eyl 26, 2016

Digiturk, diziseverlerin beklediği yeni dizileri ekranlarına taşıyor. 

Bunlardan ilki bilim-kurgu severlerin merakla beklediği ve Oscar ödüllü Anthony Hopkins, Oscar adayı Ed Harris, Evan Rachel Wood, Jeffrey Wright ve Thandie Newton gibi güçlü isimlerden oluşan kadrosuyla dikkat çeken “Westworld” olacak. 2016 yılının çok konuşulan dizilerinden biri olan “Westworld” 3 Ekim’den itibaren her Pazartesi 22:00’da, ABD’deki yayınından 24 saat sonra Dizimax Sci-Fi’da dublaj seçeneğiyle yayınlanacak. Dizi ayrıca ABD yayınından 2 saat sonra orijinal dilde ve Türkçe altyazılı seçeneğiyle “Dilediğin Zaman, Dilediğin Yerde” uygulamasıyla da izlenebilecek.

Fantastik bir dedektiflik hikayesini anlatan ve 2000 yılı yapımı aynı adlı filmden uyarlanan Frequency ise 6 Ekim itibariyle Digiturk izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Peyton List, Riley Smith, Mekhi Phifer ve Lenny Jacobson’ın yer aldığı dizi ABD’deki yayınından 24 saat sonra her Perşembe 22.00’da Dizimax Sci-Fi’da ekrana gelecek.

Casus romanları ile bilinen Amerikalı yazar Olen Steinhauer tarafından yazılan ve modern bir casusluk macerasını konu alan "Berlin Station" ise 17 Ekim’den itibaren Dizimax Vice’da yayınlanmaya başlayacak. Başrolünü "Hobbit" filmi ile yıldızı parlayan Richard Armitage'in üstlendiği dizide ona, Emmy ödüllü aktör Richard Jenkins, Michelle Forbes, Richard Dillane ve Rhys Ifans gibi önemli oyuncular eşlik ediyor. Dizi, her Pazartesi 22.00’da ABD’deki yayınından 24 saat sonra Dizimax Vice’ta yayınlanacak.

Dizimax Comedy’de 4 yeni dizi başlıyor

Uzun yıllar süren bir boşanma hikayesini konu alan ve ünlü oyuncu Sarah Jessica Parker'in başrolünü oynadığı,Thomas Haden Church ve Molly Shannon gibi isimlerin de yer aldığı ‘Divorce' 10 Ekim’den itibaren her Pazartesi 19.30’da, ABD’deki yayınından 24 saat sonra Dizimax Comedy’de yerini alacak.

Dizimax Comedy’nin bir diğer yeni dizisi YouTube yıldızı Issa Rae'nin yaratıcısı olduğu, aynı zamanda başrolünü de oynadığı sitcom türündeki 'Insecure' olacak. Afrika kökenli Amerikan vatandaşı iki arkadaşın dostluklarını, deneyimlerini ve ırkçılık karşısında yaşadıkları sıkıntıları konu edinen dizi 14 Ekim’den itibaren her Salı 19.00’da, ABD ile aynı hafta Digiturk ekranlarında olacak.

Lincoln Lisesi'nde görev yapan iki müdür yardımcısını merkezine alan kara mizah türündeki komedi dizisi "Vice Principals" ise yine bu sezonun iddialı yapımlarından biri olarak Digiturk’te yerini alacak. Jody Hill ve Danny McBride ikilisi tarafından yaratılan ve Danny McBride, Walton Goggins, Kimberly Hebert Gregory gibi oyuncuların yer aldığı dizi 18 Ekim’den itibaren her Salı 19.30’da Dizimax Comedy’de yer alacak.

‘High Maintenance’ ise Dizimax Comedy’nin yıldızlarından biri olmaya aday. Dizi, 14 Ekim’den itibaren her Cuma 00.00’da Dizimax Comedy’de olacak.