Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Babam ve Ailesi ne zaman başlıyor?

Eyl 01, 2016

Yeni dizi Babam ve Ailesi'nin yayın günü belli oldu.

Kanal D'nin Gold Yapım imzalı yeni dizisi Babam ve Ailesi 19 Eylül Pazartesi günü ekran macerasına başlıyor.

2. tanıtımı yayınlanan Babam ve Ailesi'nin başrollerinde Ayça Bingöl, Bülent İnal, Ceyda Düvenci, Sercan Badur gibi isimler yer alıyor.

Babam ve Ailesi'nin konusu şöyle:

Tanınmış işadamı Kemal İpekçi, İstanbul’da karısı Suzan, çok sevdiği çocukları Mert ve Çiçek ile imrenilecek bir hayat sürerken, Kemal İpekçi’nin oğlu Mert’in başından geçen bir olay ile Adana’da kimselerin bilmediği bir ailesi daha olduğu ortaya çıkar. Gençlik aşkı Nilgün ve ikizleri Kadir ile Hasret o güne kadar Adana’da gözlerden uzak yaşamışken, Kemal de yıllarca ikili bir hayat sürmek zorunda kalmıştır. Ancak gerçekler açığa çıktıktan sonra Kemal hem yarım kalan aşkına hem de çocuklarına sahip çıkmak için hiç beklemediği olaylarla savaşmak zorunda kalacaktır.

Yönetmenliğini Nihat Durak'ın yaptığı, senaryosunu Onur Uğraş ve Murat Uyurkulak'ın yazdığı Babam ve Ailesi'nde hangi oyuncu hangi karakteri canlandıryor?

Ayça Bingöl (Nilgün), Bülent İnal (Kemal), Ceyda Düvenci (Suzan), Sercan Badur (Mert), Erdem Akakçe (Fadıl), Emel Göksu (Macide), Caner Şahin (Kadir), Eva Dedova (Ece), Sera Kutlubey (Hasret), Can Albayrak (İbo) , Zeynep Doğa Doğuşlu (Çiçek), Hakan Altuntaş (Rıza), Sezin Bozacı (Emine), Ecem Simge Yurdatapan (Yelda), İlker Özer (Kerim), Kubilay Karslıoğlu (Ahmet), Fulya Ünvan (Filiz), Emre Başer (Dr.Orhan), Tuna Kırlı (Spor Hocası), Taygun Sungar (Caner).

Babam ve Ailesi'nin 2. tanıtımını aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

{YouTube}https://www.youtube.com/watch?v=_U7tDiPOWHo{/YouTube}