Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da aşk çıkmazı

Eyl 11, 2015

atv'nin ekran macerasına hızlı başlayan dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 15 Eylül 2015 Salı günü ikinci bölümüyle ekrana geliyor.

Başrollerinde Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır'ın yer aldığı; ilk bölümüyle tüm rating kategorilerinde birincilik elde eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yapımcılığını Raci Şaşmaz, yönetmenliğini Onur Tan yapıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın ikinci bölüm konusu şöyle:

Ünal Kaplan’ın Hızır Çakırbeyli’ye oynadığı oyun güçler savaşındaki ateşi harlamıştır. Bunun üstüne bir de devlet ajanı olmakla suçlanan Hızır’ın koltuğu sallantıdadır. Yakın dostu bildiği Selim bile arkasından oyunlar çevirir.

Masadakilerin de yönlendirmesiyle Çakır zor bir göreve, istemeye istemeye sürüklenir. Ya masanın kurallarına uyup gereğini yapacak ya da başkaldırıp en büyük olma yolunda ilk adımını atacaktır.

İş hayatında bunlar yaşanırken Çakır’ın özel hayatı da iyice çıkmaza doğru yol alır. Çocuğunu doğurma konusunda eskisinden daha kararlı bir sevgili... Babanın izinden giden problemli bir erkek evlat... Geleceğin düşmanıyla hısım akraba olma yolunda ilerleyen yeğen... Tüm bunların içinde ailesine sahip çıkmaya çalışan, ne yaşarsa yaşasın kocasını sevmekten asla vazgeçemeyen bir eş…

Çakır artık kime güvenecek? Başındaki bunca sorunla nasıl başa çıkacak? Tercihleri onu hangi sonuçlarla karşı karşıya getirecek?