Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Yaz'ın Öyküsü'ne ölerek veda ediyor

Eyl 11, 2015

Başrollerinde Vildan Atasever, Tansel Öngel ve Ece Çeşmioğlu'nun yer aldığı Kanal D dizisi Yaz'ın Öyküsü 13 Eylül Pazar günü saat 20.00'de 11. bölümüyle ekrana gelecek.

Yaz'ın Öyküsü'nün 11. bölüm konusu şöyle:

Ferhat’ın Ölümü Herkesi Derinden Sarsıyor…

Ferhat’ın ölümüyle herkes büyük bir üzüntü yaşar. Özelliklede Yaz, Ekim’in söyledikleri yüzünden olanlara kendisinin sebep olduğunu düşünür. Tunç’un Yaz’ı araştırması ve Haluk’la ilgili yalan söylemesi Umut ile olan ilişkisini olumsuz etkiler. Öte yandan Ferhat’ın ölümü Mert’in kafasında bazı soru işaretlerine sebep olur ve bu konuyu araştırmaya başlar. Aynı zamanda Ekim ile ilgili gerçeklerin de peşinde olan Mert, bu süreçte Yaz’a çok fazla zaman ayıramaz. Mert’in davranışları Umut’un da dikkatini çeker. Mert’in, Ekim’le daha çok vakit geçirmesini sorgulayan isteyen Umut, sonunda büyük gerçeği de öğrenir.

Yaz'ın Öyküsü'nün oyuncu kadrosunda Vildan Atasever (Umut), Tansel Öngel (Mert), Ece Çeşmioğlu (Yaz), Çağdaş Onur Öztürk (Tunç), Tuğçe Açıkgöz (Ekim), Tarık Ündüz (Ferhat), Deniz Gürzumar (Caner), Batuhan Ekşi (Ege), Ayşegül İşsever (Nevra), Zühtü Erkan (Doğu), İncilay Şahin (Saniye), Zehra Daştan (Armağan), Elit Çam (Selin), Zeynep Kaçar (Peri), Burcu Ergenekon (Türkan) ve Gönül Ülkü (Parla) yer alıyor.