Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Vikings'in ayısı The Revenant'ın ayısını döver mi?

Mar 03, 2016

Vikings’in ayısı The Revenant’ın ayısını döver mi? Cuma günü saat 22:25’te TLC’de yayınlanacak Vikings’in yeni bölümününde bu soru cevap bulacak.

Bir yanda Leonardo DiCaprio’nun Oscar’lık performansına katkısı yadsınamayacak, görsel efekt mucizesi meşhur ayı; diğer yanda Vikings’te Björn’ün kanını donduracak, sapına kadar gerçek bir ayı… Björn’ü canlandıran Alexander Ludwig, ayı karşısında kimin daha iyi bir dövüşçü olduğu sorulunca şakayla karışık şöyle cevap veriyor: “O sahneleri çekerken aklıma ilk gelen şey şu oldu: Şu işe bak, The Revenant, Vikings’in bu bölümünden çok önce izlenecek… O sahneler neydi öyle? Kahretsin, Leo!”

Peki ya Ludwig’in sahneleri? Günlerce iki gerçek ayıyla çalışan oyuncu, saldırgan bir ayıyla karşı karşıya kalan birinin hiçbir şansı olmadığını söylüyor. Öyle görünüyor ki, Björn’ün anne ve babasına kendini kanıtlamak için çıktığı bu iç keşif yolculuğu, ona biraz pahalıya mal olacak. Amerika yayını ile aynı gün içinde, TLC’de yayınlanan Vikings’i Cuma akşamı kaçıranlar, yeni bölümleri, HD kalitede, Türkçe altyazılı ve kesintisiz olarak TLC’nin resmi web sitesinden de izleyebiliyor.