Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Demet Özdemir Fox'un yeni dizisiyle ekrana dönüyor!

Şub 24, 2016

Son olarak Çilek Kokusu dizisinde Aslı Koçer karakterini canlandıran ünlü oyuncu Demet Özdemir Fox'un yaz dizisiyle ekrana dönüyor.

Demet Özdemir, Fox TV'nin yeni dizisinde usta oyuncu Sumru Yavrucuk ile anne kız rolünde izleyici karşısına çıkacak.

Demet Özdemir ve Sumru Yavrucuk'un rol alacağı Fox'un yeni dizisi Haziran ayında başlayacak.

Yapımını Gold Film'in üstlendiği yeni dizinin senaristliğini Çilek Kokusu ve Kiraz Mevsimi gibi dizilerin senaristliğini üstlenen Aslı Zengin üstlenecek.

Demet Özdemir kimdir?

26 Şubat 1992'de Kocaeli de dünyaya geldi. 3 çocuklu bir ailenin en küçüğüdür. Annesi ve babası ayrıldığı için annesi ve ablasıyla İstanbul'a taşınmıştır.

Bengü'nün dans ekibinde yer alıp daha sonra Efes Kızları kadrosunda Dans etmeye başlamıştır. Mustafa Sandal'ın "Ateş Et ve Unut" adlı klibinde de yer alan Demet Özdemir İlk TV deneyiminde ise 2013 yılında FOX TV'de yayınlanan başrollerini Esra Ronabar, Murat Han ve Ekin Koç ile paylaştığı Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizide "Aylin" karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Kurt Seyit ve Şura adlı dizide "Alya" karakterini, Tut Sözünü adlı Sinema filminde ise "Demet" karakterini canlandırmıştır. Star TV'de yayınlanan, başrolleri Yusuf Çim ile birlikte paylaştığı Çilek Kokusu adlı dizide "Aslı" karakterini canlandırmıştır.

Sumru Yavrucuk kimdir?

1961 yılında Ankara'da doğdu.

İstanbul Belediye Konservatuvarı Şan ve Tiyatro bölümlerinde okudu. Daha sonra Ankara Devlet Konservatuvarı'nda özel statü öğrencisi oldu. 

Sumru Yavrucuk çok sayıda sinema filmi ve tiyatro oyununda rol aldı.

Önce Canan, Sevgili Dünürüm, Yabancı Damat, Dostlar Pasajı, Fatmagül'ün Suçu Ne?, Bahar Dalları, Acil Aşk Aranıyor Sumru Yavrucuk'un rol aldığı dizilerden bazılarıdır.

Demet Özdemir daha önce Efes Kızları arasındaydı.