Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Aşkın Bedeli sezona böyle başlıyor

Ağu 28, 2015

Başrollerini, Arda Öziri, Burcu Gül Kazbek, Yeşim Aliç, Tolga Akman, Emel Dede, Özgür Özberk, Ezgi Baran, Canan Öztürk, Belgin Alptekin, Halil Kumova, Hülya Aydın, Brad Berke Bayrak, Serap Önder, Erhan Mirahmetoğlu ve Gülşah Çomoğlu’nun paylaştığı Star'ın günlük dizisi Aşkın Bedeli 31 Ağustos Pazartesi, 11.30’da, sezona kaldığı yerden devam ediyor.

Hafta içi her gün ekrana gelen Aşkın Bedeli'nin 389. bölüm konusu şöyle:

Şimal, Emine’yi yanına çekmek için bir plan yapıyor.

Sedef sancılanınca, Şimal ve Betül, doğumdan sonra bebeği çalmayı planlar. Ancak Sedef doğum yapmaz. Poyraz da haberi alır almaz, yaralı halde Sedef’in yanına koşar.

Emine’nin, Zeynel’in elinde olduğunu öğrenen Şimal, Poyraz’ın öz annesi olduğunu bildiğinden, Emine’yi kandırmak ve onu yanına çekmek için bir plan yapar. Şimal, kaçırılmış süsü vererek kendini Emine’nin yanına hapsettirecektir.

Nagehan’ın Kudret’le telefon konuşmasını dinleyen Sedef, şüpheyle Nagehan’ı takip etmeye başlar. Belki de bu takibin sonunda Sedef, Emine’yi kurtaracaktır.

Yaman, Emir’i bayıltır, Gülnara’yı kaçırıp, başka bir isimle hastaneye yatırır. Gülnara ise ölümle burun burunadır. Yaman acı çekerken, Emir her yerde Gülnara’yı aramaktadır.