Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kanal D dizisi sezona hareketli başlıyor

Ağu 28, 2015

Kanal D'nin oyuncu kadrosunda Duygu Keser, Ozan Dağgez, Yeşim Gül, Orhan Aydın, Adnan Koç, Deniz Özlem Durmaz ,Ecem Karavus, Zafer Demircan, Aykut gibi oyuncuların yer aldığı günlük dizisi Alın Yazım 31 Ağustos Pazartesi günü yeni sezona başlıyor.

Yapımını Düş Gezginleri Film'in, yapımcılığını Nilgün Sağyaşar'ın yaptığı Alın Yazım'ın 31 Ağustos Pazartesi günü saat 09.30'da ekrana gelecek bölümünün konusu şöyle:

Asya, Yiğit’in geleceği için kendi hayatını feda etmiş, Savaş ile evlenmeye karar vermiştir. Nikah memurunun sorusuna ‘’evet’’ demeye çok yakınken nikah salonunu basan Yiğit, Asya’yı Savaş’ın elinden kurtarabilecek midir? Kürşat, Nihal’i Asya’nın nikahın da görünce şok olur. Nihal’in Asya hakkındaki düşünceleri karşısında Kürşat ne yapacaktır? Asya ailesinin varlığını öğrenebilecek midir? Zuhal, Ali’nin başına gelenlerden dolayı Şevki’yi bıçaklamış Şevki, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılmıştır. Canan ise zafer kazanmış havasında Zuhal’den kurtulduğunu düşünmektedir. Ancak hesapta hiç olmayan bir olayla dengeler altüst olacak, Canan nasıl bir çıkmaza girecektir? Emel’in fren hortumlarını kesmesiyle kaza yapan Melek ve Selim’in durumu ağırdır. Ercan bu durum karşısında çok sinirlidir. Emel’in bu yaptığına kayıtsız kalamayacağını ve polise gideceğini söyler. Emel bu sefer yolun sonuna gelmiştir. Öte yandan ise Selim’in durumu giderek ağırlaşmıştır. Selim yoksa hayata veda mı edecektir?