Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kiralık Aşk'ta yeni bir dönemeç!

Ağu 26, 2015

Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Levent Ülgen ve Nergis Kumbasar'ın paylaştığı Kiralık Aşk, 28 Ağustos Cuma günü saat 20.00'de yeni bölümüyle ekrana gelecek.

Yapımcılığını Ortaks Yapım'ın üstlendiği, senaryosunu Meriç Acemi'nin yazdığı, yönetmen koltuğunda ise Metin Balekoğlu oturduğu Kiralık Aşk'ın 11. bölüm konusu şöyle:

Defne ve Ömer yeni bir dönemece giriyor.

Defne, son defasında da Ömer'den kaçtı ama konu kapanmadı. Artık Defne'nin hislerinden emin olan Ömer, bu işin peşini bırakmamaya kararlı. İkilinin arasında müthiş bir kaçma kovalamaca başlıyor! Acaba bu oyunun içinde Defne ve Ömer'i nasıl sürprizler bekliyor?

Gizli gerçek ortaya çıkıyor ve bütün şirket Defne'nin Passionis'in mankeni olduğunu konuşuyor! Olayların nereye varacağını herkes merak içinde beklerken, bu gelişme hiç beklenmedik bir şekilde Yasemin’i ummadığı bir yola sokuyor.

Neriman’ın etekleri zil çalıyor. Israrla Defne'yle tanışmak isteyen Hulusi için organizasyon yapma telaşında. Kendisi bu işlere koşturuyorken, şirkette çalışmaya başlayan Necmi’ye de manevralar yaptırmaya devam ediyor.