Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Aşk ve Günah ne zaman başlıyor?

Ağu 25, 2015

Kanal D'nin yeni günlük dizisi Aşk ve Günah, 31 Ağustos Pazartesi günü başlıyor.

Oyuncu kadrosunda Tekin Temel, Seren Deniz Yalçın, Türkan Kılıç, İlknur Şaşmazer, Ömer Faruk Beşkaya , Anıl Kır, Elif Bilgiç, Oğulcan Arman Uslu, Gökşen Ateş, Zeynep Elçin, Hazal Kadak, Büşra Yılmaz, Melis Gücer , Feriha Eyüpoğlu  gibi isimlerin yer aldığı Aşk ve Günah'ın yapımını  D Yapım, yapımcılığını E. Ayşe Durmaz  üstleniyor.

Aşk ve Günah'ın konusu şöyle:

Kerim 50’li yaşlarda, evli ve üç çocuk babası olan zengin bir iş adamıdır. Önemli bir ihaleye katılacağı gün uğradığı silahlı saldırı Kerim’in hayatındaki tüm dengelerin değişmesine sebep olacaktır. Kerim’in şoförü kendini kurşunların önüne atarak, onu ölümden kurtarmıştır. Fakat şoförün geride bıraktığı kızı Nesrin ve karısı Fatma’ya bakmak, onları koruyup kollamak artık Kerim’in boynunun borcudur.

Tüm iyi niyetiyle Nesrin ve Fatma’yı kendi evine getiren Kerim, farkında olmasa da hayatını derinden etkileyecek bir adım atmıştır. Çünkü şoförün kızı Nesrin göründüğü kadar masum değildir. Tanık olduğu varlıklı yaşamın başını döndürdüğü genç kız, Kerim’in karısı Selda’nın yerine göz diker.

Attığı her adımda aileyi dağıtmaya biraz daha yakınlaşan Nesrin’in en büyük kurbanı Selda’dır. Ancak evin hanımı Selda’nın da herkesten sakladığı büyük bir sırrı vardır. 18 yıl önce eşi Kerim’i kaybetmemek için dünyaya gelen üçüncü kızını, bir erkek çocukla değiştirmiş ve yıllarca bu vicdan azabıyla yaşamıştır.

Selda’nın bu sırrını öğrenen Nesrin’in eline büyük bir koz geçer. Aslan ailesi için bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.