Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Ne Münasebet'in 8. bölümünde neler olacak?

Ağu 23, 2015

Başrollerini Pelin Akil ile Sarp Levendoğlu'nun paylaştığı,oyuncu kadrosunda İnan Ulaş Torun, Bengi İdil Uras, Cihat Tamer, Ayşe Kökçü, Hakan Altıner, Ayşen Sezerel, Mert Yavuzcan, Pınar Şenol, Gizem Güven ve Bahar Akça'nın yer aldığı Show TV dizisi Ne Münasebet 24 Ağustos Pazartesi günü saat 20.30'da yeni bölümüyle ekrana gelecek.

Yapımını ARC Film'in, yapımcılığını Fatih Enis Ömeroğlu'nun, yönetmenliğini Çağrı Bayrak'ın yaptığı Ne Münasebet'in 8. bölüm konusu şöyle:

"Hakkı'nın planı işe yaramış ve Nil büroya geri dönmüştür. Hakkı'nın mektubuyla Nil'in güveni artmıştır ve artık tam bir yönetici gibi davranmaya başlar.  Nil ve Demir, film setindeki hırsızlık olayını araştırırlarken kendilerini bir anda kamera karşısında bulurlar. Nil, hayranı olduğu oyuncuyla aynı sahneyi paylaşmaktan dolayı çok mutludur. Ancak bu hayranlık Nil'in bazı gerçekleri görmesine engel olacaktır. Muazzez’in Nil'i desteklemesine sinir olan Ahu, ana-oğlun arasını açmak için bir plan yapar. Bunun için de Ayça'yı kullanmaya karar verir. Şüphelerinin peşinden giden Ahu, çok büyük bir sırra tanık olacaktır."