Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Behzat Ç. ekrana mı dönüyor?

Ağu 20, 2015

Dizisi fenomen haline gelen Behzat Ç.'nin yazarı Emrah Serbes, Kanaltürk'te katıldığı programda Candaş Tolga Işık'ın sorularını yanıtladı.

Başrolünde Erdal Beşikçioğlu'nun yer aldığı, Star TV'de 3 sezon 96 bölüm yayınlanan, RTÜK'ten sık sık ceza alan ve daha sonra yayından kaldırılan diziyle ilgili Serbes, yeni sezon için ilk bölümünün hazır olduğunu belirtti.

Serbes, Behzat Ç. ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

"Behzat Ç. emniyetten uzaklaştırılmış ve sürgündedir. Her zaman takıldığı bir mekanda oturuyor ve bir hesap geliyor. Diyorlar ki şu kadar borcun var. O da okuyor kocaman bir defter var. Artık mesleği de bırakmış. Bu 27 Aralık operasyonları falan bütün cemaatçileri emniyetten kovuyorlar ve emniyette polis kalmadı bu işlerden anlayan. Emniyette bu işten anlayan polis kalmadı tekrar geri döner misin diyorlar. Bunu diyen de bir kaymakam ve onu da asayiş şube müdürü yapmışlar. O da bakıyor borçlar çok birikmiş ve gidiyor bu yüzden. Aynı anda Memduh Başkan da cezaevinde ve Ercüment de onu ziyarete geliyor. Memduh Başkan ‘Benim nerem cemaatçi’ diye yakınıyor. Bu arada Ercüment de bir sarayda oturuyor bir sarayda odası var falan."