Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kaderimin Yazıldığı Gün 42. bölüm özeti

Eki 31, 2015

Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük Yaşaroğlu, ve Gürbey İleri’nin başrolü paylaştığı, Metin Çekmez, Gül Onat, Goncagül Sunar ve Hakan Meriçliler gibi oyuncuların da yer aldığı Kaderimin Yazıldığı Gün, 3 Kasım Salı günü saat 20.00'de Star TV'de yeni bölümüyle ekrana gelecek.

Yapımını O3 Turkey Medya'nın, yönetmenliğini Sadullah Şentürk'ün yaptığı, senaryosunu Yazı İşleri'nin yazdığı Kaderimin Yazıldığı Gün'ün 42. bölüm özeti şöyle:

Elif ve Kahraman için aşk zamanı

Kahraman ve Elif aşklarına güvenerek bir araya gelmeyi başarmışlardır. Aşk kazanmıştır sonunda. Maksut ise komadadır. Elif’in ona sıktığı kurşun bir çok hayatın kesişmesine sebep olacaktır.

Defne ise Elif’e karşı yine yenilmiştir. Üstelik Elif ve Kahraman hala resmi olarak evlidirler. Ama pes etmek de Defne’nin kitabında yazmaz.

Müjgan ve Celal’in arkadaşlığı giderek ilerlerken, Kahraman onlardan önemli bir konuda yardım ister. Elif bunu duyunca şaşkına dönecektir.

Öte yandan hiç ummadığı biri Kıymet’in karşısına çıkar. Geçmişte yaptıklarının hesabını verme zamanı gelmiştir.

Elif ve Kahraman aşklarını doyasıya yaşarken, imzasız tehdit mektupları Yörükhanlarda büyük bir paniğe yol açar. Yakup işi araştırmaya başlar ama tabii ki sorunu yine Kahraman’ın çözmesi gerekecektir.

Olaylar giderek büyürken, Kahraman kritik bir karar almak zorunda kalacaktır. Konakta hayat yepyeni bir serüvenin eşiğindedir artık.