Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a haftanın yorumu: Bu da Gelir Bu da Geçer Ya Hu

Ara 05, 2018

DiziGazete.com Yazarı Dilek Doğu'dan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a haftanın yorumu: Bu da Gelir Bu da Geçer Ya Hu ……

Ah ah benim mavişime siz istediğiniz işkenceyi yapın, o konuşur mu sandınız. Hem tamamen aynı sahneleri daha öncede izlemedik mi. Tek fark Hızır reisin karşısında Alparslan değil Hızır Ali vardı. O zamanda konuşmamıştı reis. Ha oğlu evladı ha yeğeni onun için fark etmez konuşmaz ki. Hele de karşısında oturan çakal sahtekar onun deyimi ile tabii ki Alparslan ise. İkisi de birbirinden deli Çakırbeyli size taviz verip konuşurlar mı hiç. Alparslan onlara doğal olarak yanlış adres verdi. Biraz işkence görmüş olsalar da onlara bir şey olmaz.

Alparslan’a bence en çok koyan Özlem’in yanından alınmak olmuştur. Hızır reise de annesinin yanından alınmak tabii ki. Bunun intikamı olmaz mı tabii ki olur. Bekleyin bak Tuncay beyin bundan sonraki bölümlerde başına ne işler gelecek iyi izleyin diyorum sadece.

Şimdi Alparslan madem bu kadar zeki kendisinin ve bir amcasının alınacağını anlamıştı. Neden bunca işkenceye razı oldu diyenlerinizi duyar gibiyim. Var onun da planlar. Ayrıca bir planı olmasa gidip başka adres vereceğini Meltem’e anlatmazdı değil mi.

Meltem demişken onun Alparslan’a aşık olduğunu hepimiz biliyoruz değil mi. Ama Alparslan bildiğiniz gibi Özlem’e aşık. Özlem’de ona . Ama Özlem’de az değil baksanıza Tuncay’ın arkasından ateş etmeyi göze alıyor. Her ne kadar o d-sahnede silah kullanmayı bilmiyor gibi gözükse de….. Sizce bu Özlem karakterinin başka amaçları olabilir mi? Tamam fedailerin adamı değildir belki ama sanki diyorum…. Aman tamam tamam sustum sonra çok detaylı yazınca dm den çok enteresan mesajlar geliyor  Bazıları çok komik bazıları öfke dolu. Amma ve lakin çoğu çok güzel mesajlar. İnanın tüm duygular karşılıklı. Sizler ne kadar okumaktan keyif alıyor iseniz ben de yazarken alıyorum keyfi. Sizden gelen teşekkür ve övgü sözleri ise gurur veriyor. Hepinize kendim ve gazetemiz DiziGazete.com adına teşekkür ederim.
Şimdi malumunuz bu enişte konusu çok fazlası ile uzadı. Bakın yazdım yazıyorum. Enişte karakterinin bu işi yapmış olması mümkün değil. O Hatice’sine ihanet etmez kör kütük sarhoş iken bile. O bir gibi yada kurt misali adam. O nasıl derseniz tek eşli olurlar. Kumru da Kurt da. İkisinin de tek eşi olur. Enişte gibi oda ihanet etmedi. Hepsi sinsi Cemre’nin oyunu. Ama İnşallah tüm bunlara Hatice inanır. Çünkü Cemre kardeşi Özgür kızımızı bile inandırdı. Evet odaya kadar beraber gelmiş olabilirler. Ama sonra enişte sızdı kaldı bence. Yani bunlar tamamen şahsi fikrim. Belki de öyle olmasını çok istediğim içindir bilemem. Ama inşallah doğru tahmindir. Sayın Hakan Karsak’a buradan sevgi ve saygılarımızı iletelim. Emeğinize yüreğinize sağlık. Sizin nezdinizde tüm ekibe selamlar.

Şahin Ağam yine konuşturdu kendini. Anlattığı hikaye belki ilginizi çekmiştir. Bahsettiği olay tamamen gerçektir. Hatta bahsi geçen olayda yüzük olarak padişaha sunulan bir yüzük vardır. Aynı yazı şahsımda kolye olarak mevcuttur. . Bende üzüldüğümde moralim bozukken yada çok mutlu olduğumda kolyeme dokunur içimden sözlerini tekrar ederim.. Buda geçer ya hu….. Sonsuz sevgi ve saygılar sayın Turgay Tanülkü.

Zaman geçtikçe sanırım konular tıkanıyor. Bir yerden sonra Konular hem aynı oluyor. Hem de lastik gibi uzuyor. Aynı dizimizde olduğu gibi sanırım. Ama olsun ben yine de seviyorum izlemeyi. Alparslan’ın deliliklerini. Hızır Reisin her şeyden uzaklaşmış görünse bile hala en baş köşede olması. İlyas ah İlyas senin o tüm hal ve hareketlerini. Özelliklede nefret ettiğin birini öldürdükten sonra ki mimiklerin izlenmeye son derece değer. Boran Tufan Şahin ağa Ünal bey hepinizi tek tek emeği geçen herkesi çok seviyorum. İyi ki varsınız . Önümüzdeki hafta yeni bölüm de buluşana dek kendinize iyi bakın sevgi ile kalın.