Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

​The Walking Dead 9. sezona başlıyor

Kas 29, 2018

Tüm dünyada bir fenomene dönüşen “The Walking Dead”, 9. sezonunun ikinci yarısıyla 11 Şubat’ta, Amerika yayınından 24 saat sonraTürkiye’de FX kanalında! Zombi kıyametinden kurtulduktan sonra kendilerine güvenli bir yer aramak için bir araya gelen grup, yeni bölümlerde kıyamet sonrası dünyanın düşündüklerinden çok daha tehlikeli olduğunu fark ediyor.

Robert Kirkman’ın efsanevi çizgi romanından uyarlanan ve tüm dünyada milyonlarca hayranı olan “The Walking Dead” 9. sezonunun ikinci yarısıyla 11 Şubat’ta, Amerika yayınından 24 saat sonra FX kanalında Türkiye’deki hayranlarıyla buluşuyor. Zombi kıyametinden yıllar sonra kendilerine güvenli bir yer arayan bir grup insanın hikayesini anlatan dizi, yeni bölümlerinde altı yıl boyunca gerçekleşen olayların etkilerini ekrana taşıyor.

Rick’in ortadan kaybolmasının ardından grup üyeleri birbirlerine ve hatta kendilerine bile yabancılaşmaya başlıyor. Bildikleri tek şey ise tehlike altında oldukları… Kısa bir süre içerisinde dünyanın kendi düşündükleri gibi işlemediğini fark eden grubun hayatta kalmak için belirlediği kurallar ve yöntemler de artık güvenliklerini garanti altına almıyor. Peki kıyamet sonrası hayatın, kıyametin kendisinden çok daha korkunç ve rahatsız edici olması ne kadar olası? FX ekranlarında izleyicilerle buluşan efsane dizi “The Walking Dead”, 9. sezonunun ikinci kısmıyla bu soruya yanıt arıyor.

Heyecanla beklenen yabancı dizi ve animasyonların Türkiye’deki adresi FX; BluTV, D-Smart, Tivibu, KabloTV ve TV+ platformlarından izlenebiliyor.