Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kanatsız Kuşlar ve Adı Zehra dizileri final yapıyor!

May 23, 2018

Bu hafta iki dizi ekranlara veda edecek.

atv ekranlarında yayınlanan 'Kanatsız Kuşlar' dizisi 24 Mayıs Perşembe (yarın) akşamı yayınlanacak olan bölümüyle ekranlara veda edecek.

Başrollerini Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen'in paylaştığı 'Kanatsız Kuşlar' yarın akşam yayınlanacak olan 46. bölümüyle yayın hayatını sonlandırmış olacak.

Yapımcılığını da Koliba Film'in üstlendiği dizi yayın hayatına geçen yaz başlamıştı. Sosyal medyada çok gündem olmasa da başarılı bir reyting grafiği olan dizi bir sezon süren ekran macerasını bu hafta yayınlanan bölümüyle bitirmiş olacak.

'Kanatsız Kuşlar' hayatın zorluklarına karşı mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsünü anlatıyordu.

'Adı Zehra'da final yapıyor

Bu hafta ekrana veda edecek olan bir diğer dizi de Fox TV ekranlarında yayınlanan 'Adı Zehra' dizisi.

Başrollerinde Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy, Hatice Aslan, Emre Kıvılcım, Seda Güven gibi oyuncuların yer aldığı dizi 26 Mayıs Cumartesi akşamı yayınlanacak olan 14. bölümüyle ekranlara veda edecek.

Dizi, reytinglerde tatmin edici sonuçlar elde edemese de sosyal medyada bir kitle oluşturmuştu. Dizinin final kararı izleyiciler tarafından tepkiyle karşılandı.

NTC Medya imzalı dizi Almanya'daki baskıcı ailesinden kaçarak İstanbul'da kaybolan bir kızın yerine geçip onun hayatını yaşayan Zehra isimli genç kızın hikayesini anlatıyordu.