Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Bir Mucize Olsun dizisi final yapıyor

Nis 19, 2018

Yapımcılığını Pastel Film'in üstlendiği ve çekimlerinin uzun süre durması, yayın tarihinin ertelenmesi ve kadroda ayrılıkların yaşanmasıyla gündeme gelen dizisi 'Bir Mucize Olsun' iki hafta önce Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşmuştu.

Başrollerinde Furkan Palalı, Su Kutlu, Cihan Ünal, Ahu Sungur gibi oyuncuların 'Bir Mucize Olsun' yarın akşam yayınlanacak olan 3. bölümüyle erken final yapacak.

Bir Mucize Olsun, ilk bölümüyle Total'de 8. sırada AB'de ise 10. sırada yer almıştı. İkinci bölümündeyse Total'de 11. sırada AB'de ise 10. olmuştu. Beklenen reyting başarısını yakalamayan dizi için final kararı verildi.

Final kararının ortaya çıkmasının ardından da dizinin başrol oyuncularından Furkan Palalı sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı.

Palalı açıklamasında; yapım şirketi ile kanal arasında bir kontrat yapılmadığını ve bunu sonradan öğrendiklerini belirterek sete dönmeye ikna ettiği oyuncu arkadaşlarından ve set çalışanlarından özür dilediğini belirtti:

Palalı'nın sosyal medyada yayınladığı açıklama şu şekilde:

Tüm ekip olarak gönülden inanarak başladığımız bu proje için, maalesef sürecin en başından itibaren doğru olmadığını sonradan öğrendiğimiz bir çok şeye ikna edildik ve sadece güvendiğimiz için bekledik. Gelinen noktada, kanal ile önceden bir kontrat yapılmadığını, üç bölüm çekimi tamamlandıktan sonra yapılan anlaşmanın da zaten üç bölümlük olduğunu üzülerek öğrenmiş bulunuyoruz.

Aylardır sete çıkmayı bekleyen ve şahsım tarafından sete dönmeye ikna edilen tüm oyuncu arkadaşlarımdan, set emekçilerimizden, ve bize inanan, destekleyen tüm seyircilerimizden özür diliyorum.

Bu bilgiler ışığında ve böyle bir durumun başka hiç bir ekibin başına gelmemesi dileğiyle, takdiri sizlere bırakıyorum.