Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Masum Değiliz dizisi başlıyor!

Mar 30, 2018

atv'nin yeni dizisi 'Masum Değiliz' 31 Mart Cumartesi (yarın) ekran yolculuğuna başlıyor.

İddialı dizinin kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ushan Çakır, Aras Aydın, Sercan Badur, Damla Sönmez, Oya Unustası gibi oyuncuların yer alıyor.

Yapımcılığını Koliba Film'in yaptığı dizinin yönetmen koltuğunda da Levent Türkan üstleniyor. Senaryo ise Bekir Baran Sıtkı, Pelin Karamehmetoğlu ve İlke Yeşilay imzası taşıyor.

Dört yakın arkadaşın bir nişan gününde başlarına gelen olayla birlikle değişen hayatlarını anlatan dizinin çekimleri için Beykoz Kundura Fabrikası'nda yeni bir mahalle oluşturuldu.

atv'nin geçen hafta final yapan dizisi 'Bahtiyar Ölmez'in yerine Cumartesi akşamları izleyici ile buluşacak dizinin konusu da şu şekilde:

Mert, Volkan ve Emir lise arkadaşlarıdır. Hepsi farklı mesleklerde kendilerine hayat çizseler de, birbirleri ile bağlarını asla koparmamışlardır.

Umut ise, Mert'in nişanlanacağı Ceyda'nın kardeşi olarak bu ekibe sonradan dahil olmuştur. Olaylar Mert ve Ceyda'nın nişan gününde başlar. Koruhan Ailesi nişan hazırlıkları ile uğraşırken, Umut, yeni taşınmış olduğu atölyesinde eniştesi Mert için parti vermektedir.

Parti esnasında saatin farkına varmayan gençler, Emir'in kız arkadaşı olarak tanıttığı Deniz'i de alarak, nişana yetişmek üzere apar topar çıkarlar.

Umut'un komşusu Selin ve ailesinin de "hayatlarının en önemli gününe" dahil olmasıyla, birbirlerine yabancı olan bu iki grup insanın kaderleri, o gece yaşanan olayla trajik biçimde değişecek ve bir daha asla eskisi gibi olmayacaktır.

Masum Değiliz dizisi fragmanı