Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

DİP dizisi ne zaman başlıyor?

Mar 26, 2018

'Fi' ve geçen hafta başlayan Şahsiyet dizileriyle Türk dizi sektöründe bir dönem başlatan online internet televizyonu Puhu TV'nin yeni dizisi DİP bu hafta başlıyor.

TMC Film imzalı 'Dip' dizisi 30 Mart Cuma akşamı puhu tv üzerinden izleyicisi ile buluşacak.

Dip'in kadrosunda İlker Kaleli, Neslihan Atagül, Bülent Emin Yarar, Berrak Tüzünataç, Lale Mansur, Olgun Toker, Gün Koper, Defne Kayalar, Gözde Türkpençe gibi oyuncular yer alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise; Uygar Kutlu oturuyor.

Dip; İstanbul Emniyeti'ne bağlı olarak çalışan ve intihar girişiminde bulunan kişileri vazgeçirmekle görevli olan Sahir'in bir gün gelen bir ihbarla bilim kadını Bilge ile karşılaşmasını konu alıyor.

DİP dizisinin konusu şu şekilde:

İstanbul Emniyet’e bağlı olarak intihar girişiminde bulunan kişileri vazgeçirmekle görevli olan Sahir, bir gün telefonuna gelen bir ihbarla, Bilge’yi bulur.

Hayatı sırlarla dolu, gizemli bir bilim kadını olan Bilge’yle tanıştığı andan itibaren Sahir’in önünde yeni ve tehlikeli bir dünyanın kapıları aralanacaktır.

İkilinin eşiğinde olduğu bu kapının ardında her sır, yeni bir sırrı doğurmaktadır. Sahir ve Bilge içine atıldıkları bu büyük savaşta hem birbirlerine destek olacak hem de geçmişten, bugünden ve yarından gelen ve gelecek olan yaralarını birlikte saracaklar.

DİP dizisi fragman