Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Yasak Elma dizisi başlıyor!

Mar 17, 2018

Fox TV'nin yeni dizisi 'Yasak Elma' 19 Mart Pazartesi akşamı yayın hayatına başlıyor.

Yapımcılığını Med Yapım'ın yaptığı dizinin kadrosunda Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci gibi oyuncular rol alıyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda da Neslihan Yeşilyurt otururken senaryosunu da Melis Civelek – Zeynep Soyata’nın kaleme alıyor.

19 Mart Pazartesi akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek olan dizinin konusu da şu şekilde:

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender, Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır. Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir.

Yasak Elma 1. bölüm fragmanı